Galler Barbarlara Karşı 2023 canlı yayını: Rugby union’ı ücretsiz nasıl izlerim

TL;DR: Galler Barbarlara Karşı’yı izleyin BBC iPlayer. Bu ücretsiz yayın platformuna dünyanın her yerinden erişin ExpressVPN. Bu sadece bir gösteri maçı olabilir, ancak Galler ve Barbarlar arasında yaklaşan karşılaşmayı çevreleyen pek çok ilgi çekici hikaye var: Alun Wyn Jones ve Justin Tipuric gibi Galli efsaneler Barbarlar için sıraya giriyor, Eddie Jones, aşağıdakileri içeren bir Barbarlar […]

TL;DR: Galler Barbarlara Karşı’yı izleyin BBC iPlayer. Bu ücretsiz yayın platformuna dünyanın her yerinden erişin ExpressVPN.


Bu sadece bir gösteri maçı olabilir, ancak Galler ve Barbarlar arasında yaklaşan karşılaşmayı çevreleyen pek çok ilgi çekici hikaye var: Alun Wyn Jones ve Justin Tipuric gibi Galli efsaneler Barbarlar için sıraya giriyor, Eddie Jones, aşağıdakileri içeren bir Barbarlar takımına koçluk yapıyor: Michael Hooper ve Galler, hayal kırıklığı yaratan Dünya Kupası’ndan bu yana ilk kez oynuyor.

Pek çok şey oluyor ve her şeyin nasıl sonuçlanacağını görmek için sabırsızlanıyoruz.

Dünyanın her yerinden ücretsiz olarak Galler Barbarlara Karşı’yı izlemek istiyorsanız ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahibiz.

Galler Barbarlara Karşı Mücadele ne zaman?

Galler ve Barbarlar yarın başlayacak 2 Kasım 14:30 GMT. 4 Cardiff’teki Prenslik Stadı’nda.

Galler vs. Barbarlar nasıl ücretsiz izlenir

Galler Barbarlara Karşı maçı BBC iPlayer’da ücretsiz olarak canlı yayınlanacak.

BBC iPlayer coğrafi olarak İngiltere ile sınırlıdır, ancak herkes bu ücretsiz akış hizmetine bir VPN ile erişebilir. Bu araçlar IP adresinizi (dijital konum) gizleyebilir ve sizi Birleşik Krallık’taki güvenli bir sunucuya bağlayabilir; bu, BBC iPlayer’a dünyanın her yerinden erişebileceğiniz anlamına gelir.

Aşağıdaki basit adımları izleyerek BBC iPlayer’ın engellemesini kaldırmak için coğrafi kısıtlamaları atlayın:

 1. Yayın dostu bir VPN’e kaydolun (örneğin ExpressVPN)

 2. Uygulamayı tercih ettiğiniz cihazınıza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

 3. Uygulamayı açın ve Birleşik Krallık’taki bir sunucuya bağlanın

 4. Ziyaret etmek BBC iPlayer

 5. Dünyanın her yerinden ücretsiz olarak Galler Barbarlara Karşı yayını izleyin

Akış için en iyi VPN’ler ücretsiz değildir ancak çoğu ücretsiz deneme veya para iade garantisi sunar. Bu tekliflerden yararlanarak BBC iPlayer’ın engelini hiçbir şey harcamadan kaldırabilirsiniz. Bu açıkça uzun vadeli bir çözüm değil, ancak yatırımınızı geri kazanmadan önce Galler vs. Barbarlar’ı dünyanın her yerinden izleyebileceğiniz anlamına geliyor.

BBC iPlayer için en iyi VPN nedir?

ExpressVPN çeşitli nedenlerden dolayı BBC iPlayer gibi ücretsiz yayın sitelerinin engellemesini kaldırmak için en iyi hizmettir:

 • Birleşik Krallık dahil 94 ülkedeki sunucular

 • iPhone, Android, Windows, Mac ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm önemli cihazlarda kullanılabilen, kullanımı kolay uygulama

 • Verilerinizin güvende olması için katı kayıt tutmama politikası

 • Kısılma olmadan yüksek bağlantı hızları

 • Beş adede kadar eşzamanlı bağlantı

 • 30-gün para iade garantisi

Bir yıllık abonelik ExpressVPN 82,82 £ fiyatla satışta ve ekstra üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan aynı zamanda bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedeklemesini ve 30 günlük para iade garantisini de içeriyor.

ExpressVPN ile Galler Barbarlara Karşı’yı ücretsiz izleyin.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow