Guardians of the Galaxy Tatil Özel bitişi açıklandı

Cameron Frew ❘ Yayınlanan: 2022-11-25T08:05:00 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-24T12:02:11 Galaksinin Koruyucuları Tatil Özel Programı şimdi Disney+’ta ve gözyaşlarını silmeyi bitirdiysen, hadi sonunu ve ilerlemenin ne anlama geldiğini açıklayalım. 2017’deki Cilt. 2. Elbette, Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı olayları için çok önemliler – keşke Star-Lord soğukkanlılığını korusaydı! – ve Thor: Love and Thunder’da ortaya çıktılar, ama aynı şey değil. […]

Guardians of the Galaxy Tatil Özel bitişi açıklandı

Yayınlanan: 2022-11-25T08:05:00

Güncellenmiş: 2022-11-24T12:02:11

Galaksinin Koruyucuları Tatil Özel Programı şimdi Disney+’ta ve gözyaşlarını silmeyi bitirdiysen, hadi sonunu ve ilerlemenin ne anlama geldiğini açıklayalım.

2017’deki Cilt. 2. Elbette, Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı olayları için çok önemliler – keşke Star-Lord soğukkanlılığını korusaydı! – ve Thor: Love and Thunder’da ortaya çıktılar, ama aynı şey değil.

James Gunn, MCU’dan sonsuza dek ayrılmadan önce, Galaksinin Koruyucuları ile şenlikli, duygusal bir tatil Özel Tatili ile uzun vedasını başlattı. İncelememizi buradan okuyabilirsiniz.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Gece Kurtadam’dan çok daha hafif olsa da, özel etkinlik uzay yolculuğu grubu için önemli bir anlatı ilerlemesine sahip, bu yüzden hadi sondan geçelim.

Guardians of the Galaxy Tatil Özel bitişi açıklandı

Özel etkinliğin sonunda Kevin Bacon, Drax ve Mantis tarafından kaçırıldıktan sonra histerik Nowhere korkusunun üstesinden gelir ve Mantis güçlerinin tüm yanılsamalarını ve manipülasyonlarını kafasından uzaklaştırır.

Peter’ın Dünya’dan alındığından beri nasıl iyi bir Noel geçirmediğini duyduktan sonra, birbirlerine Bucky’nin biyonik kolu, tahta heykeller ve ölü bir uzaylı fare de dahil olmak üzere hediyeler verirken herkes için bir şarkı söyler – İşte Noel Zamanı – (bu sonuncusu elbette Cosmo’dan).

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Mantis sonunda Peter’a korkunç itirafını yapar: Annesine kasten kanser veren ve evreni yönetebilmek için gücünü almak isteyen bir babanın cani göksel Ego’su da onun babasıdır. “Bekle, bu seni benim kız kardeşim mi yapıyor? Mantis, bu şimdiye kadar alabileceğim en harika Noel hediyesi,” diyor ve birbirlerine yürekten sarılıyorlar.

Aklını Vol. 2 Mantis tanıtıldığında, onun Ego’nun evlatlık kızı olduğunu öğrendik. “Ego beni larva halimde buldu. Ana dünyamda yetim kaldı. Beni eliyle büyüttü ve kendisininmiş gibi tuttu” dedi.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Bununla birlikte, onu bir “evcil hayvan” veya “amacı olan bir pire” olarak tanımlayarak, uyumasına yardımcı olma yeteneğinin ötesinde ona karşı çok az şefkat besliyordu.

Şimdi, büyük duygusal vurucuya ne dersiniz? Özel etkinliğin başında Kraglin, Yondu’nun Noel’den nefret etmesinin ve genç Peter için şenlikleri mahvetmesinin hikayesini anlatıyor ama hikaye böyle bitmedi.

Yondu, çöp kutusunda Peter’ın kendisine verdiği hediyeyi, Bebek Yoda benzeri küçük bir süsü keşfetti ve bu hediyeden o kadar etkilendi ki, Peter’a kendisinin bir hediyesini verdi: imzası olan blaster çifti.

Özel etkinlik, genç Peter ve Yondu’nun uçup gitmeden önce uzay gemisinin kokpitinde birbirleriyle alay etmeleri ve gülmeleri ile sona erer, hepsi de Fairytale of New York’un dokunaklı sözleriyle: “Birisi olabilirdim. Pekala, herkes yapabilirdi, seni ilk bulduğumda hayallerimi benden aldın. Onları yanımda tuttum bebeğim, kendi başıma koydum, tek başıma yapamam, hayallerimi senin etrafında kurdum.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

The Guardians of the Galaxy Holiday Special şimdi Disney+’ta izlenebilir. Disney+’a kaydolabilirsiniz burada.

Teknory