Hiçbir şeyin bir sonraki akıllı telefonu ABD’de piyasaya sürülebilir

OnePlus’ın kurucu ortağı Carl Pei’nin teknoloji girişimi Nothing’in ilk akıllı telefonu olan Nothing Phone (1), bu yaz piyasaya çıktığında oldukça eskimiş Android telefon sahnesinde yeni bir soluktu. Havalı, şeffaf tasarımı, uygun teknik özellikleri, birkaç benzersiz özelliği ve uygun fiyatıyla, ünlü telefon üreticilerinin çok daha pahalı amiral gemilerine ilginç bir alternatifti. Ancak Avrupa, Orta Doğu ve […]

Hiçbir şeyin bir sonraki akıllı telefonu ABD’de piyasaya sürülebilir

OnePlus’ın kurucu ortağı Carl Pei’nin teknoloji girişimi Nothing’in ilk akıllı telefonu olan Nothing Phone (1), bu yaz piyasaya çıktığında oldukça eskimiş Android telefon sahnesinde yeni bir soluktu. Havalı, şeffaf tasarımı, uygun teknik özellikleri, birkaç benzersiz özelliği ve uygun fiyatıyla, ünlü telefon üreticilerinin çok daha pahalı amiral gemilerine ilginç bir alternatifti.

Ancak Avrupa, Orta Doğu ve Asya’da bulunan Hiçbir Şey Telefonu (1), resmi olarak ABD ve Kanada’ya hiçbir zaman gelmedi.

AYRICA BAKINIZ:

Hiçbir Şey Telefon (1) flaşta yoğun, performansta hafif

Bu, Nothing ikinci akıllı telefonunu piyasaya sürdüğünde değişebilir. şirket kurucusu Pei, CNBC’ye konuştu ve Nothing Phone’un (1) neden Amerika’ya hiç ulaşmadığını açıkladı.

“ABD’de lansman yapmamamızın nedeni, tüm taşıyıcıları ve Android üzerinde yapmaları gereken benzersiz özelleştirmelerini desteklemek için çok fazla ek teknik desteğe ihtiyacınız olması. Daha önce hazır olmadığımızı hissettik” dedi.

İyi haber şu ki Pei, şirketin “ABD’deki bazı taşıyıcılarla potansiyel olarak gelecekteki bir ürünü orada piyasaya sürmek için görüşmelerde bulunduğunu” iddia ediyor.


Sizin İçin Öne Çıkan Video

OnePlus Watch ile Uygulamalı


Yakın zamanda başlatılan bir şey yok kulak (çubuk) Kulak (çubuk) satışlarının üçte birinin ülkeden geldiğini iddia eden Pei’ye göre, kulaklıklar ABD’de satılıyor ve oldukça iyi durumdalar. CNBC’ye göre, Nothing şu ana kadar dünya çapında yarım milyon Telefon (1) birimi ve şirketin diğer gürültü önleyici, kablosuz şarjlı kulaklıkları olan 600.000 Kulak (1) kulaklık sattı.

Pei’nin Nothing için hedefleri, 2024’te kârlı hale gelmek (şirket hala para kaybediyor, dedi) ve nihayetinde ABD’de Apple’ın iPhone’una meydan okumak.

Teknory