‘Hızlı ve Öfkeli’ Hakkında Açık Ara En İyi Şey Japon Başlıkları

Evrensel aracılığıyla Delice abartılı aksiyon sekansları ve onu tehlikeli bir şekilde tam bir süper kahraman bölgesine yaklaştıran gerçeklikle giderek daha gevşek bir şekilde başa çıkmanın yanı sıra, hayranların en çok sevdiği şeylerden biri hızlı ve Öfkeli franchise, her taksitin adlandırılmasının gelişigüzel yoludur. Hızlı ve Öfkeli iyi ama 2 Hızlı 2 Öfkeli o zamanlar tüm zamanların […]

‘Hızlı ve Öfkeli’ Hakkında Açık Ara En İyi Şey Japon Başlıkları

Evrensel aracılığıyla

Delice abartılı aksiyon sekansları ve onu tehlikeli bir şekilde tam bir süper kahraman bölgesine yaklaştıran gerçeklikle giderek daha gevşek bir şekilde başa çıkmanın yanı sıra, hayranların en çok sevdiği şeylerden biri hızlı ve Öfkeli franchise, her taksitin adlandırılmasının gelişigüzel yoludur.

Hızlı ve Öfkeli iyi ama 2 Hızlı 2 Öfkeli o zamanlar tüm zamanların en cüretkar lakaplarından biri olduğu için alay konusu olmuştu. Tokyo Yarışı dışında ilk ve tek kez bir ek ekledi. Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shawönce Hızlı beş olması gerekenin içine çekildi Hızlı 6 Ve Öfkeli 7ancak bu tamamen her filmi hangi ülkede gördüğünüze bağlıdır.

hızlı x
Evrensel aracılığıyla

Öfkeli Kaderi her şeyi anlamsızlaştırdı, F9 oldukça basitti, ancak herkes yaklaşan 10. girişin seçmeyerek bir hile kaçırdığı konusunda hemfikirdi. Hızlı 10 Emniyet Kemeriniz. Bununla birlikte, isimlendirme on yıllar boyunca ne kadar çılgınca olursa olsun, Dominic Toretto ve ailenin Japonya’daki maceralarının ne olarak bilindiğine dair hiçbir şeyi yok.

Gevşek çevirinin şuna eşit olması mantıklıdır: Vahşi Hızancak tam olarak dengesiz bölgeye dalan altyazılardır. hızlı ve Öfkeli dır-dir MAKS.beşinci gezi MEGA MAXdaha sonra dönüştü Avrupa Misyonu, Gökyüzü GöreviVe Buz kırılmasısırasında Hobbs ve Shaw nefis bir şekilde etiketlendi Vahşi Hız: Süper Kombo.

Dokuzuncu filme dublaj yapıldı jet molası bizi görmek için daha da heyecanlandıran deliliğe devam etmek için Vahşi Hız: Ateş Artışı Mayıs ayında sinemalara gelince kendi gözlerimizle.

Teknory