Ian McKellen Sahneden Düştükten Sonra Hastaneye Kaldırıldı, Temsilci “İyi Durumda” Olduğunu Söyledi

Özet Ian McKellen, West End performansı sırasında sahne dışında düştükten sonra hastaneye kaldırıldı. Yıldızın temsilcisi şunu söylüyor: ” iyi gidiyor .” Oyunun yapımcıları tarafından yapılan açıklamada McKellen’in ” hızlı ve tam iyileşme .” GÜNÜN EKRAN VİDEOSU İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN Ian McKellen Gösteri sırasında düştükten sonra hastaneye kaldırıldı. Sahne ve sinemanın çok yetenekli yıldızı, […]

Ian McKellen Sahneden Düştükten Sonra Hastaneye Kaldırıldı, Temsilci “İyi Durumda” Olduğunu Söyledi

Özet

 • Ian McKellen, West End performansı sırasında sahne dışında düştükten sonra hastaneye kaldırıldı.
 • Yıldızın temsilcisi şunu söylüyor: ”
  iyi gidiyor
  .”
 • Oyunun yapımcıları tarafından yapılan açıklamada McKellen’in ”
  hızlı ve tam iyileşme
  .”GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Ian McKellen Gösteri sırasında düştükten sonra hastaneye kaldırıldı. Sahne ve sinemanın çok yetenekli yıldızı, muhtemelen en çok Magneto rolündeki performanslarıyla tanınıyor. X Men franchise ve ikonik JRR Tolkien karakteri Gandalf olarak Yüzüklerin Efendisi Ve Hobbit üçlemeler. Yıldız, kariyeri boyunca iki kez Oscar’a aday gösterildi. Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü ve 1999’lar için Tanrılar ve Canavarlarnerede oynadı Frankeştayn yönetmen James Whale.


Başına Son teslim tarihi, Ian McKellen, West End oyununun ilk sahnesinde sahne arkasında düştü Oyuncu Kralları ve hastaneye kaldırıldı. Aktörün temsilcisi Claire Dobbs şunları söylüyor: “iyi gidiyor.” Bu yazının yazıldığı sırada, oyuncunun geri kalanı iptal edilen performans sırasında aldığı yaralanmalar hakkında daha fazla hiçbir şey bilinmiyor. WhatsOnStage dizinin yapımcılarının kendisinin olduğunu belirten bir açıklama yayınladıklarını bildirdi “iyi ruh halinde” ve yapması bekleniyor “hızlı ve tam iyileşme.” Aşağıdaki açıklamanın tamamını okuyun:

Taramanın ardından harika NHS ekibi bize onun hızlı ve tam bir iyileşme sağlayacağına ve Ian’ın moralinin iyi olduğuna dair güvence verdi. Yapım, Ian’ın dinlenebilmesi için 18 Haziran Salı günkü performansı iptal etme kararı aldı. Etkilenenlerle yarın mümkün olan en kısa sürede satın alma noktaları iletişime geçilecek. Dinleyiciler arasında hazır bulunan doktorlar Rachel ve Lee’ye ve desteklerinden dolayı tüm mekan çalışanlarına teşekkür ederiz.Player Kings Prodüksiyonu Açıklandı

Ian McKellen İkonik Bir Shakespeare Rolü Oynuyor

Çok çeşitli popüler Ian McKellen filmleri, aktörün az çok ekran performanslarıyla eşanlamlı görünmesine neden olsa da, sahne onun oyunculuk kariyerinde çok önemli bir faktör. Shakespeare draması bunun temel unsurudur ve McKellen, Bard’ın kaleme aldığı çok çeşitli oyunlarda rol aldı.içermek Zil hattı, Edward IIVe Richard II, Kral Lear, Romeo JulietVe Macbeth. Efsanevi oyun yazarının çalışmalarından edindiği temel, 1995’te başrol oynadığı sinema kariyerine de yansıdı. III.Richard.

III.Richard
ayrıca Annette Bening, Jim Broadbent, Robert Downey Jr., Kristin Scott Thomas ve Maggie Smith de rol aldı.


McKellen’ın performansı Oyuncu Kralları hem Shakespeare oyunlarında hem de Shakespeare filmlerinde çalışarak geçirdiği uzun yılların doruk noktası gibi görünüyor. Parça şuydu: Robert Icke tarafından uyarlanmıştır. Henry IV, Bölüm 1 ve 2 ve John Falstaff rolünde McKellen yer alıyorIcke’nin oyunla ilgili vizyonunu öğrendikten sonra rolü üstlenmeyi kabul etmeden önce geçmişte birçok kez geri çevirdiği bir rol. Karşı dizide başrol oynuyor Ted KementHal rolünde Toheeb Jimoh ve Fantastik Canavarlar: Dumbledore’un SırlarıRichard Coyle, Kral IV. Henry rolünde.

Görülecek mi Ian McKellen performansına devam etmek için zamanla tamamen iyileşecek Oyuncu Kralları koşusunun sonuna kadar. Eğer öyleyse, daha aktif anlarda iyileşmesinin devam etmesini ve sahnede güvenliğini sağlamak için bazı ayarlamalar ve artırılmış güvenlik önlemleri de gerekebilir. Ancak kaza sonrasında her iki açıklamanın görünümü kesinlikle iyimser.

Kaynak: Son Tarih ve WhatsOnStage

Teknory