İngiltere-İran maçı yurt dışından nasıl izlenir?

Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirlik, yayın tarihinden sonra değişebilir. %49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN, BBC iPlayer’a dünyanın herhangi bir yerinden erişmek için en iyi hizmettir. Bir yıllık abonelik ExpressVPN 90,85 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu Dünya Kupası garip geliyor ama yine de izliyor olacağız. Tüm… Okumaya devam et İngiltere-İran maçı yurt dışından nasıl izlenir?

İngiltere-İran maçı yurt dışından nasıl izlenir?

Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirlik, yayın tarihinden sonra değişebilir.


Bu Dünya Kupası garip geliyor ama yine de izliyor olacağız. Tüm ülkeyi etkisi altına alan bir yaz müsabakası gibi değil ama ne olursa olsun takımı destekleyeceğiz.

İngiltere, kampanyasına 21 Kasım’da GMT ile 13:00’te İran’a karşı başlıyor ve eylemin her saniyesini BBC One’dan izleyebilirsiniz. Bu öğle yemeği başlama saati, büyük bir ekranın önüne hazırlanamayacağınız anlamına gelebilir, ancak korkmayın, çünkü patronunuzu omzunuzun üzerinden kontrol ederken BBC iPlayer’dan oyunu yayınlamaya devam edebilirsiniz.

Birleşik Krallık dışındaysanız, BBC iPlayer’ı izlemek için bir VPN kullanmanız gerekecektir. Yurt dışından popüler akış platformuna bağlanmaya çalıştığınızda, BBC iPlayer’ın sıkı coğrafi kısıtlamaları tarafından engellenirsiniz. Bu biraz haksızlık gibi geliyor, özellikle de TV lisansınızın her yerden erişim sağlaması gerektiği düşünülürse.

Bu sinir bozucu coğrafi kısıtlamaları aşmanın tek yolu, akış dostu bir hizmet kullanmaktır. ExpressVPN. Bu yüksek hızlı VPN, gerçek IP adresinizi gizleyebilir ve sizi İngiltere’deki güvenli bir sunucuya bağlayabilir. Bu işlem hızlı ve kolaydır ve BBC iPlayer’ı eve döndüğünüzü düşünmesi için kandırır. Tek yapmanız gereken ExpressVPN’e kaydolmak, uygulamayı indirmek, İngiltere merkezli bir sunucuya bağlanmak ve ardından BBC iPlayer’a gitmek. Sadece birkaç tıklama alır.

Bir yıllık abonelik ExpressVPN 90,85 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu indirimli plan ayrıca bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedekleme ve oldukça cömert bir 30 günlük para iade garantisi içerir, böylece hizmetten tamamen memnun kalmazsanız yatırımınızı geri alabilirsiniz. İngiltere’nin tüm Dünya Kupası maçlarını izlemek ve ardından paranızı geri almak için ExpressVPN’i bile kullanabilirsiniz.

ExpressVPN, güçlü bağlantı hızları, güçlü şifreleme seviyeleri, yerleşik bir şifre yöneticisi ve 94 ülkedeki hızlı sunucuları ile dünyanın her yerinden BBC iPlayer’ın engellemesini kaldırmak için en iyi hizmettir. Aboneler ayrıca her platform için uygulamalar alır ve aynı anda beş cihaza kadar bağlanabilir.

ExpressVPN ile dünyanın her yerinden İngiltere ile İran’ı izleyin.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow