‘Ironheart’ Yıldızı, Robert Downey Jr.’dan Aldığı MCU Tavsiyesini Açıkladı

Fotoğraf: SAGindie için Fred Hayes/Getty Images Robert Downey jr. bir sınıf eyleminin somut örneğidir. Geçenlerde bir röportaj sırasında hollywood muhabiri, Demir kalp yıldız Alden Ehrenreich Zeke Stane’in yeni rolünü üstlenirken Downey’den aldığı tavsiye ve bir Marvel projesinden ne beklenmesi gerektiği hakkında açıldı. Son filminin tanıtımını yaparken Kokain Ayı, Yakında vizyona girecek olan Ehrenreich, iki adamın […]

‘Ironheart’ Yıldızı, Robert Downey Jr.’dan Aldığı MCU Tavsiyesini Açıkladı

Fotoğraf: SAGindie için Fred Hayes/Getty Images

Robert Downey jr. bir sınıf eyleminin somut örneğidir.

Geçenlerde bir röportaj sırasında hollywood muhabiri, Demir kalp yıldız Alden Ehrenreich Zeke Stane’in yeni rolünü üstlenirken Downey’den aldığı tavsiye ve bir Marvel projesinden ne beklenmesi gerektiği hakkında açıldı.

Son filminin tanıtımını yaparken Kokain Ayı, Yakında vizyona girecek olan Ehrenreich, iki adamın yaptığı FaceTime görüşmesiyle ilgili ayrıntıları paylaştı. Yayına, Downey’nin önerilerinin “sanatsal olanların yanında ticari projeyi” dengelemekten ibaret olduğunu söyledi. Ehrenreich dedi ki:

“Eh, o kadar da tavsiye sayılmazdı. Sanatsal projelerin yanı sıra ticari projeleri ‘mikro dozlama’dan bahsediyordu ve ben ona evet demeden hemen önce, ona FaceTime yaptım ve ‘Buna imza atmadan önce bilmem gereken bir şey var mı?’ ‘Yapma’ mı diyecek? Sanırım daha önce Harrison Ford’a sormuşlardı. [Solo] bir sonraki Han Solo’ya ne söyleyeceğini söyledi ve ‘Yapma’ dedi. Ancak Downey bunu söylemedi.”

Tartışmanın ilerleyen saatlerinde Ehrenreich, dizinin baş yıldızını da tanıttığını açıkladı. Demir kalp, Dominique Thorne’dan Downey’e. 33 yaşındaki aktör, birbirleriyle temasa geçme şansı bulduktan sonra aktörün Thorne’a ne kadar “cömert” ve “cesaret verici” olduğunu ifade etti.

“Tanıtma şerefine eriştim [Downey Jr. and Thorne]. Birbirlerini tanımıyorlardı ve henüz konuşmamışlardı, bu yüzden onları birbirleriyle temasa geçirdim. O inanılmaz derecede cömert ve tatlı ve zamanını veriyor ve onunla konuşmaktan ve onu cesaretlendirmekten çok mutlu oldu. Yani bu gerçekten güzeldi.”

Dürüst olmak gerekirse, Ehrenreich’in rehberlik için RDJ’ye ulaşması şaşırtıcı değil. 57 yaşındaki oyuncu, 2008’den beri sevilen Tony Stark/Iron Man karakterini canlandırarak Marvel serisinin bir parçası ve 2008’deki kısa kamera hücresini de içeren 10 kadar projede yer aldı. İnanılmaz Hulk.

We Got This Covered tarafından daha önce bildirildiği üzere, Downey’nin Stark’ı dokuz filmde canlandırması ve eklenen kamera hücresi, yıldızı en çok ekran süresine sahip Marvel karakteri olarak taçlandırdığı için anıtsaldır. Downey’nin Stark olarak son performansı 2019’larda gerçekleşti. İntikamcının Son Oyunu, dünyayı Thanos’tan kurtarmak için kendini feda ettikten sonra karakterinin trajik bir şekilde vefat ettiği yer.

Downey’nin Marvel’a dönüp dönmeyeceği bilinmemekle birlikte, Ehrenreich ve Throne gibi gelen insanları cesaretlendirdiğini duymak güzel.

Teknory