İşte Roomba’nızı Bu Az Bilinen Özelliklere Sahip Bir Güvenlik Kamerası Olarak Nasıl Kullanacağınız

Uyumlu bir Roomba robot süpürgeniz varsa, alanınızdaki herhangi bir konuma (cihazınız tarafından zaten haritalanmış olan) doğru gidebilir ve makinenin yerleşik nesne algılayan kamerasını kullanarak bir video canlı akışı başlatabilirsiniz. Video akışını mobil uygulama aracılığıyla görüntüleyebilirsiniz ve yalnızca siz görüntüleyebilirsiniz. Özellik varsayılan olarak kapalıdır ve isteğe bağlıdır ve şirkete göre gizliliğinizin yeterince korunmasını sağlamak için iRobot […]

İşte Roomba’nızı Bu Az Bilinen Özelliklere Sahip Bir Güvenlik Kamerası Olarak Nasıl Kullanacağınız

Uyumlu bir Roomba robot süpürgeniz varsa, alanınızdaki herhangi bir konuma (cihazınız tarafından zaten haritalanmış olan) doğru gidebilir ve makinenin yerleşik nesne algılayan kamerasını kullanarak bir video canlı akışı başlatabilirsiniz. Video akışını mobil uygulama aracılığıyla görüntüleyebilirsiniz ve yalnızca siz görüntüleyebilirsiniz. Özellik varsayılan olarak kapalıdır ve isteğe bağlıdır ve şirkete göre gizliliğinizin yeterince korunmasını sağlamak için iRobot tarafından hiçbir zaman kayıt yapılmaz veya bunlara erişilmez.

Uzaktan Check-In, siz yokken ev ortamınızdaki önemli değişiklikleri hızlı bir şekilde kontrol etmenizi sağladığından, güvenlik açısından sahip olunması gereken harika ve kullanışlı bir özelliktir. Elbette, Roomba her şeyden önce hala bir boşluktur, bu nedenle, gerçekleşmek üzere olan planlanmış bir temizlik göreviniz varsa, devam eden bir canlı akışı kesintiye uğratır. Bir temizlik görevini manuel olarak başlatmak istiyorsanız, bunu yalnızca bir check-in canlı akışını düzgün bir şekilde sonlandırdıktan sonra yapabilirsiniz.

Uzaktan Check-In şimdilik yalnızca ABD’de ve yalnızca iOS kullanıcıları tarafından kullanılabilir. Ayrıca, yalnızca j7 serisi robot süpürgeler yükseltme için uygundur ve iRobot hesabı başına yalnızca bir j7 elektrikli süpürge özelliği amaçlandığı şekilde kullanabilecektir. Hesabınızda listelenen birden fazla j7 cihazınız varsa, iRobot’a göre “özellik beklendiği gibi çalışmayacaktır.”

Teknory