James McAvoy En Sevdiği X-Men Filmini (& En Zorlayıcı) Açıkladı

Fox’ta genç Profesör X’i oynayan James McAvoy X Men film serisi, bu filmlerden hangisinin favorisi olduğunu ve hangisinin en büyük zorluk olduğunu ortaya koyuyor. McAvoy, 2011 filminde mutant telepat ve X-Men’in kurucusu Charles Xavier, namı diğer Profesör X olarak giriş yaptı. X-Men: Birinci Sınıf, Prequel filmi için rolü Patrick Stewart’tan devralıyor. McAvoy, karakteri oynamaya devam […]

James McAvoy En Sevdiği X-Men Filmini (& En Zorlayıcı) Açıkladı

Fox’ta genç Profesör X’i oynayan James McAvoy X Men film serisi, bu filmlerden hangisinin favorisi olduğunu ve hangisinin en büyük zorluk olduğunu ortaya koyuyor. McAvoy, 2011 filminde mutant telepat ve X-Men’in kurucusu Charles Xavier, namı diğer Profesör X olarak giriş yaptı. X-Men: Birinci Sınıf, Prequel filmi için rolü Patrick Stewart’tan devralıyor. McAvoy, karakteri oynamaya devam etti. X-Men: Geçmiş Günler Gelecek, X-Men: Kıyamet, ve X-Men: Karanlık Anka kuşu, kamera hücresi görünümüne sahip olmanın yanı sıra Deadpool 2.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

için bir videoda göründüğü sırada GQ, McAvoy, geçirdiği zamanı yansıtıyor X Men Franchise, saçlarıyla ilgili eğlenceli bir sahne arkası anekdotunu ortaya koyuyor. X-Men: Gelecek Geçmişin Günleri. Oyuncu, sevgilisiyle hala görüştüğünü de belirtiyor. X Men yardımcı yıldızlar, onları çağırıyor “büyük bir grup insan.” Ek olarak, McAvoy favorisinin X Men Yapacağı film, en ilginç bulduğu filmden farklı. Aktörün aşağıda neler söylediğine bakın:

“First Class muhtemelen en sevdiğim film ama bir aktör olarak yapmam gerekenler açısından, Days of Future Past’ın X-Men’de bir aktör olarak yaşadığım muhtemelen en zorlu, en ilginç deneyim olduğunu söyleyebilirim. filmler.”

İlgili: MCU Can’t Escape An X-Men: Days of Future Past Remake


Profesör X, MCU’ya Dönebilir mi?

McAvoy’un yorumları mantıklı, çünkü Profesör X olarak ilk görünümünün kalbinde özel bir yer tutması anlaşılabilir. Oyuncu daha önce de beğenisini paylaşmıştı. X-Men: Gelecek Geçmişin Günleri, olarak tanımlıyor “Dahil olduğum en iyi filmlerden biri.” Serinin hayranları, McAvoy’un yorumlarına büyük ölçüde katılıyor, çünkü X-Men: Gelecek Geçmişin Günleri izleyiciler arasında favori olmaya devam ediyor. Ayrıca McAvoy, genç Profesör X rolündeki performansıyla yıllar içinde övgü topladı.

olumlu deneyimlerinden sonra X Men Franchise, McAvoy mutant olarak geri dönmeye olan ilgisi hakkında yorumlarda bulundu ve geçen yıl geri döneceğini söyledi. “asla asla Deme” Disney, hem Marvel Studios’u hem de 20th Century Fox’u satın aldığından beri, mutantların ve X-Men’in Marvel Sinematik Evrenine resmi olarak tanıtılması için pek çok beklenti vardı. McAvoy daha önce heyecanını dile getirmişti. “hayran olarak” MCU’daki X-Men ile ne geleceği için, bu plan onu içersin ya da içermesin, ancak nihai dönüş olasılığını kapatmadı.

Stewart, bir kamera hücresinde Profesör X olarak görünse de Çılgınlığın Çoklu Evreninde Doctor Strange, Görünüşü ancak Strange farklı bir evrende olduğu için mümkündü, yani Profesör X henüz MCU’nun ana evreninde görünmedi. McAvoy daha önce hikaye doğruysa Profesör X olarak geri döneceğini söylemişti. Kendisine olan hayranlığı göz önüne alındığında X-Men: Gelecek Geçmişin Günleri, MCU bu hikayeyi yeniden başlatırsa, belki de Profesör X olarak geri dönmekle ilgilenirdi. McAvoy, Profesör X olarak geri dönsün ya da MCU başka bir yöne gitsin, oyuncunun takdiri X Men franchise, filmlerin hayranları için bir zevktir.

Daha Fazlası: Her Şey X-Men: Days of Future Past’ın Rogue Cut Değişiklikleri

Kaynak: GQ

Teknory