Jon Favreau, Cansız ‘Mandaloryalı’ Sezon 3’ten Suçlandı

Mandalorian/Disney Plus mandaloryalı 3. sezon, hiçbir şey içermeyen ve olay örgüsünü anlamlı bir şekilde gerçekten ilerletmeyen bir hikaye için ateş altında kaldı. Şimdi, en son bölüm, odaklanmamış bakışları ve anlamsız kamera hücreleri nedeniyle daha da fazla eleştiri alırken, Yıldız Savaşları Hayranlar, Jon Favreau’nun büyüsünü nihayet kaybedip kaybetmediğini merak ediyor. Öte yandan, bir şekilde altı devam […]

Jon Favreau, Cansız ‘Mandaloryalı’ Sezon 3’ten Suçlandı

Mandalorian/Disney Plus

mandaloryalı 3. sezon, hiçbir şey içermeyen ve olay örgüsünü anlamlı bir şekilde gerçekten ilerletmeyen bir hikaye için ateş altında kaldı. Şimdi, en son bölüm, odaklanmamış bakışları ve anlamsız kamera hücreleri nedeniyle daha da fazla eleştiri alırken, Yıldız Savaşları Hayranlar, Jon Favreau’nun büyüsünü nihayet kaybedip kaybetmediğini merak ediyor.

Öte yandan, bir şekilde altı devam filmi ve bir televizyonun yeniden başlatılmasını sağlayan sürekli panlanmış bir film serisinin, başka bir istenmeyen diriliş için sallandığı iddia ediliyor ve bu da hayranlarının, stüdyonun hikayeden ne istediklerini anlayıp anlamadıklarını gerçekten merak etmelerine neden oluyor.

Bu arada unutulmuş Yabancı devam filmi, filmin kendi yazarı mümkün olan her şekilde ondan uzak durmasına rağmen, akışta yeni bir başarı elde ediyor.

Beklentileri şüpheli olan devam filmlerinden bahsetmişken, Warner Bros. ertelemeyi uygun gördü. Aquaman ve Kayıp Krallık birkaç gün sonra ve bu hareket olayların büyük planında önemsiz olsa da, hayranlar bunu bir şekilde filmin başının büyük belada olduğu şeklinde yorumladılar.

Bugünün bilimkurgu özetinde tüm bu ritimlere göz atın.

Fandom açıkça başka bir şey istemiyor Resident Evil yeniden başlatın, ancak bu daha önce Hollywood’u hiç durdurmadı

Resident Evil 4
Capcom ile görüntü

piyasaya sürülmesiyle Resident Evil 4 Bu uzun süredir devam eden Japon korku serisi için yutturmacayı yeniden canlandıran yeniden yapım, feci Netflix dizisinden sonra başka bir canlı aksiyonun yeniden başlatılacağına dair söylentiler internette dolaşıyor. Resident Evil bu cephede hiçbir zaman özellikle başarılı olamadı, hepsi eleştirmenler tarafından paniğe kapılan ve gişede zar zor başarılı olan yedi korkunç film üretti, ancak başka bir diriliş hakkındaki bu söylenti doğru çıkarsa, o zaman Hollywood bunun ne zaman olduğunu gerçekten anlamıyor. durma zamanı.

Scuttlebutt’a göre, bu yeni proje şu başlık altında ilerliyor: Resident Evil: Şemsiye Günlükleribu da insanları canavara dönüştüren ölümcül virüsün arkasındaki hain ilaç organizasyonuna bir kez daha gönderme yapıyor.

Jon Favreau orta halli için suçlanacak mı? mandaloryalı 3. sezon? Topluluk kesinlikle çok az kanıta dayanarak veya hiç kanıt olmamasına dayanarak böyle düşünüyor gibi görünüyor

hayret

Yıldız Savaşları hayranları Jon Favreau’yu galaksinin en büyük kurtarıcısı olarak göklere çıkardı. mandaloryalı birkaç yıl önce, ama defalarca kanıtlandığı gibi, bu topluluğun sana sırtını dönmesi için gereken tek şey, tek bir korkunç gezi. Bu anlamda Favreau, orta hallilerle karşılamasını fazlasıyla aştı. Boba Fett’in Kitabı mini dizi, şu anda bölücü üçüncü sezon tarafından takip ediliyor mandaloryalı.

Şimdi, insanlar Favreau’yu ilgisini kaybetmekle ve sadece hissedarları yatıştırmak için hikayeyi devam ettirmekle suçlamaya başlıyor. Açıkçası, bunu inkar etmek yok mandaloryalı 3. sezon cansız geçti, ancak Favreau’yu korumak için elinden gelenin en iyisini yaparken tüm suçu Favreau’ya yüklemek Yıldız Savaşları televizyonda yaşamak çok ileri bir adım olabilir.

Aquaman ve Kayıp Krallık bir haftadan az bir süreliğine ertelendi ve fandom aklını yitirdi

Jason Momoa, Justice League'de Aquaman rolünde
Warner Bros. Pictures aracılığıyla görüntü

Yapım aşamasındaki her gecikme bir felaket olmasa da, yapım aşamasında bir engel olduğunda sinemaseverler bir filmin geleceği konusunda bariz bir şekilde karamsarlığa kapılırlar. Aquaman ve Kayıp Krallık Amber Heard’ı çevreleyen tüm dram nedeniyle şimdiden şüphecilerin ve karşı çıkanların adil payıyla karşı karşıya kaldı, ancak şimdi filmin çıkış tarihine yaklaştığımıza göre, hayranlara korkunç bir olasılık hatırlatılıyor; devam filminin kendi eksikliklerinin esasına göre yetersiz kalması tamamen makul.

Warner Bros. filmin çıkış günlerini beş gün erteleyerek bu korkuları daha da artırdı, bu yüzden artık pek çok insan şu sonuca vardı: Aquaman 2 DCU’nun uzun başarısız projeler listesinde bir başka hayal kırıklığı olacak.

görmek Uzaylı: Diriliş akışta mızmız Joss Whedon TSSB’mizi tetikler

uzaylı dirilişi
20th Century Fox aracılığıyla

Joss Whedon kötü bir film yaptığında, o korkunç deneyimi iki kez yaşamak zorundasın. İlki, filmi gerçekten izlediğinizde ve bunun buharı tüten bir kase at pisliği olduğunu fark ettiğiniz zamandır. İkincisi, önümüzdeki birkaç ayı, adamın kendisi dışında herkesin yapım sırasında topu nasıl düşürdüğüne dair sızlanmalarını dinleyerek geçirdiğiniz zaman, rantlar arasında, cennetten gönderilen yazı pirzolalarının neden yeterince takdir edilmediğini açıklıyor.

Uzaylı: Diriliş eleştirmenler tarafından paniğe kapılan ve Whedon tarafından birçok kez dışlanan böyle bir film, ancak devam filmi yine de akışta yeniden ilgi topluyor. Akış, giderek daha fazla, Hollywood’un en büyük başarısızlıklarına ikinci bir şans verilen bir oyun alanına dönüşüyor gibi görünüyor.

Teknory