Kaitlyn Dever The Last Of Us TV Programına Abby Olarak Katılıyor

Kaitlyn Dever resmen açıklandı Bizden geriye kalanlar TV uyarlaması Abby. Kaitlyn Dever belki de en çok 2019’daki rolüyle tanınıyor Akıllı kitapancak video oyunu hayranları onu en çok Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu’nun sonunda görülen Cassie Drake’in sesi olarak tanıyabilir. Dever aynı zamanda Ellie rolü için söylentileri yayınlarken ilk hayran kadrosundan biriydi. Bizden geriye kalanlar TV […]

Kaitlyn Dever The Last Of Us TV Programına Abby Olarak Katılıyor

Kaitlyn Dever resmen açıklandı Bizden geriye kalanlar TV uyarlaması Abby. Kaitlyn Dever belki de en çok 2019’daki rolüyle tanınıyor Akıllı kitapancak video oyunu hayranları onu en çok Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu’nun sonunda görülen Cassie Drake’in sesi olarak tanıyabilir. Dever aynı zamanda Ellie rolü için söylentileri yayınlarken ilk hayran kadrosundan biriydi. Bizden geriye kalanlar TV şovu ilk önce dönmeye başladı. Ayrıca, sonuçta Bella Ramsey’e gitmeden önce Ellie rolünü okuduğu da bildirildi.

Abby, The Last of Us Part II’deki çok önemli bir karakter, ancak bundan çok daha fazlasını söylemek, pek çok TV izleyicisinin henüz farkında olmadığını varsaymanın adil olacağı olay örgüsünün ana unsurlarını bozacaktır. Dever’in, (dizinin ilk sezonunda hemşire olarak rol alan) Laura Bailey tarafından canlandırılan Abby’nin video oyunu versiyonundan nasıl farklılaşacağı henüz bilinmiyor.

Dizinin ikinci sezonu muhtemelen 2025’e kadar yayınlanmayacak olsa da The Last of Us, 2024’te şimdiden sekiz Emmy ödülü alarak güçlü bir performans sergiledi. Daha fazlası için okuyun oyun Bilgilendiricisi The Last of Us’ın incelemesini yapın ve ardından okuyun oyun Bilgilendiricisi The Last of Us Part II’nin incelemesi.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow