Kansas – Arkansas karşılaşmasını ücretsiz olarak canlı yayınlama

Ve şimdi, Sweet 16’ya doğru yolumuza devam edelim. Bir akış hayranıysanız, Cumartesi günkü birinci sıradaki Kansas ile sekizinci sıradaki Arkansas arasındaki savaşı saat 17:15’te izlemek, NCAA ve CBS’den uygulama ve hizmetleri kullanmak anlamına gelir. İşte nasıl. AYRICA BAKINIZ: March Madness’i ücretsiz olarak canlı yayınlama Kansas Jayhawks ve Arkansas Razorbacks nasıl izlenir? Zaman: 17:15 GMT-4 Konum: […]

Kansas – Arkansas karşılaşmasını ücretsiz olarak canlı yayınlama

Ve şimdi, Sweet 16’ya doğru yolumuza devam edelim.

Bir akış hayranıysanız, Cumartesi günkü birinci sıradaki Kansas ile sekizinci sıradaki Arkansas arasındaki savaşı saat 17:15’te izlemek, NCAA ve CBS’den uygulama ve hizmetleri kullanmak anlamına gelir. İşte nasıl.

AYRICA BAKINIZ:

March Madness’i ücretsiz olarak canlı yayınlama

Kansas Jayhawks ve Arkansas Razorbacks nasıl izlenir?

Zaman: 17:15 GMT-4

Konum: Wells Fargo Arena, Des Moines, Iowa

Hızlı vuruş: Jayhawks (28-7) ilk turda işi halletti ve sağlık sorunlarından kurtulmakta olan koçları Bill Self’e sahip olmamasına rağmen Howard’ı 96-68 mağlup etti. Kansas, 20 sayı ve 7 ribaund ile oynayan Jalen Wilson’dan büyük bir maç gördü. Şimdi Jayhawks, Ricky Council IV ve Anthony Black’in büyük oyunlarının ardından ilk turda Illinois’i 73-63 mağlup eden Razorbacks (21-13) ile karşı karşıya.

Hangi kanal: CBS

Nereden yayın yapılır: CBS Sporları (çevrimiçi), Paramount+,(Yeni bir sekmede açılır) NCAA Mart Çılgınlığı uygulaması, TV askısı(Yeni bir sekmede açılır), YouTubeTV(Yeni bir sekmede açılır)

Nereden dinlenir: SiriusXM (Yeni bir sekmede açılır)(Kanal 204); Alexa’da Westwood One becerisi(Yeni bir sekmede açılır); WestwoodOne.com(Yeni bir sekmede açılır)

Sling’de ilk ayın yarısı indirim var

TV askısı(Yeni bir sekmede açılır) şu anda Mart Çılgınlığı başladığında ilk ayın yarısı için bir anlaşma sunuyor. Kullanıcılar hizmeti ilk ay yarı fiyatına alabilirler. Örneğin, TNT, TBS ve TruTV dahil turnuva kanallarının çoğu Sling’in Orange seviyesindedir. Normalde bu katman ayda 40 ABD dolarıdır, ancak Mart ayında yeni müşteriler için 20 ABD doları olacaktır.

Antensiz CBS almak için ayrıca kaydolabilirsiniz. Paramount+(Yeni bir sekmede açılır)şu anda yedi günlük ücretsiz deneme sunuyor.

Teknory