Kia’nın ‘Binky Dad’ Super Bowl Reklamı, TikTok’ta 3 Alternatif Sonla Biten İlk Reklam

İlginç bir şekilde, bu reklamın aslında üç alternatif sonu var. Orijinal, tam bir kalp kırıklığıyla sona eriyor – karısı, babanın yanlış renkteki binky’yi tuttuğuna ve bebeğin hiçbir parçasını istemediğine hemen işaret ediyor. Geri kalanını görmek için Pazar günü Super Bowl sırasında diğerleri TikTok’a gelene kadar beklememiz gerekecek. “Kia, Super Bowl girişimlerimizle her zaman yeni ve […]

Kia’nın ‘Binky Dad’ Super Bowl Reklamı, TikTok’ta 3 Alternatif Sonla Biten İlk Reklam

İlginç bir şekilde, bu reklamın aslında üç alternatif sonu var. Orijinal, tam bir kalp kırıklığıyla sona eriyor – karısı, babanın yanlış renkteki binky’yi tuttuğuna ve bebeğin hiçbir parçasını istemediğine hemen işaret ediyor. Geri kalanını görmek için Pazar günü Super Bowl sırasında diğerleri TikTok’a gelene kadar beklememiz gerekecek.

“Kia, Super Bowl girişimlerimizle her zaman yeni ve ilgi çekici bir şeyler arıyor ve Binky Dad ve Telluride’ın hikayesini canlı ve heyecanlı tutmak için, noktayı maç sırasında sadece 60 saniyelik yayın süresinin ötesine genişletmek istedik” dedi. Bir basın açıklamasında Kia America Russell Wager Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı.

Çoğu araç Super Bowl reklamında olduğu gibi, Kia, üretim çabalarını altı ila 30 saniye arasında süren daha küçük bölümlere ayırarak, etkin bir şekilde 2023 Telluride’nin lansman kampanyası için yeniden tasarlayarak, uzun süreli kullanım elde edecek. Bu, şirketin ülke çapında yürüteceği sosyal medya ve basılı kampanyalara ek olarak.

Teknory