Özel Sınırlı Etkinliklerle Pokémon Scarlet And Violet’te Mew ve Mewtwo’ya Sahip Olun

En popüler Pokémonlardan ikisi, sınırlı süreli etkinlikler aracılığıyla Pokémon Scarlet ve Violet’in Paldea bölgesine gelir. Hepsinden iyisi, Gen I’in en gıpta ile bakılan Pokémonlarından biri olan Mew’i hemen şimdi partinize ücretsiz olarak ekleyebilirsiniz. Ardından, uygun bir şekilde adlandırılan Get Mew And Mewtwo etkinliği sırasında güçlü Mewtwo’ya meydan okumak için hazırlanabilirsiniz. Şu andan itibaren Mew’i Pokémon […]

Özel Sınırlı Etkinliklerle Pokémon Scarlet And Violet’te Mew ve Mewtwo’ya Sahip Olun

En popüler Pokémonlardan ikisi, sınırlı süreli etkinlikler aracılığıyla Pokémon Scarlet ve Violet’in Paldea bölgesine gelir. Hepsinden iyisi, Gen I’in en gıpta ile bakılan Pokémonlarından biri olan Mew’i hemen şimdi partinize ücretsiz olarak ekleyebilirsiniz. Ardından, uygun bir şekilde adlandırılan Get Mew And Mewtwo etkinliği sırasında güçlü Mewtwo’ya meydan okumak için hazırlanabilirsiniz.

Şu andan itibaren Mew’i Pokémon Scarlet ve Violet’te Gizemli Hediye olarak alabilirsiniz. Bunu yapmak için, internete bağlıyken oyun içi Mystery Gift menüsüne gidin ve 18 Eylül’den önce “GETYOURMEW” şifresini girin. Her Mew’in Tera Türü, doğası ve hareketleri, Mythical Pokémon’un esnek yeteneklerini yansıtacak şekilde farklı olacaktır. Mew’i partinize katabilecek ve Paldea bölgesindeki maceralarınıza devam edebileceksiniz ancak bu etkinliğin ikinci bölümüne de katılabilirsiniz.

Bu etkinliğin ikinci aşaması 1 Eylül’de Mewtwo’nun özel Tera Raid savaşlarında yer almasıyla başlıyor. Bu Tera Baskını savaşlarında Mewtwo’yu yenebilirseniz, En Güçlü İşarete sahip bir Mewtwo yakalama fırsatı ile ödüllendirileceksiniz, yani bunlar yedi yıldızlı Tera Baskını savaşları olacak. Pokémon Şirketi ayrıca Mewtwo’ya Mew ile meydan okursanız “özel bir şey” bekleyebileceğinizi söylüyor.

Pokémon Scarlet ve Violet, bu süre zarfında başka birçok Tera Raid savaş etkinliğine de ev sahipliği yapacak. 1. Dalga bugünden 17 Ağustos’a kadar, 2. Dalga 18 Ağustos’tan 31 Ağustos’a kadar sürecek ve ardından Mewtwo nihayet 1 Eylül’den 17 Eylül’e kadar varacak.

Aynı Pokémon Presents canlı akışı sırasında, yaklaşan Pokémon Scarlet ve Violet genişletmeleri hakkında da çok şey öğrendik. Pokémon Scarlet ve Violet hakkında daha fazla bilgi için incelememize göz atmayı unutmayın. Daha çok Pokémon serisinin nostaljik yönüyle ilgileniyorsanız, Nintendo Switch Online ayrıca klasik oyun kataloğuna 90’ların iki Pokémon spin-off’unu eklediğinden, bu Pokémon Presents sizi orada da ele aldı.

Teknory