League Of Legends Dövüş Oyunu Projesi L’nin İsmi 2XKO Olarak Değiştirildi ve Yeni Fragman Geldi

Riot Games, yakında çıkacak olan League of Legends dövüş oyunu Project L’yi resmi adı olan 2XKO olarak yeniden adlandırdı. Ne zaman geleceğini hâlâ bilmiyor olsak da, yeni bir fragmanla ona bir kez daha bakacağız. 2D 2v2 takım savaşçısı, bugünkü görüntülere göre oldukça umut verici görünüyor. oyun, asist odaklı takım oyununda Marvel vs Capcom’dan ipuçları alıyor […]

League Of Legends Dövüş Oyunu Projesi L’nin İsmi 2XKO Olarak Değiştirildi ve Yeni Fragman Geldi

Riot Games, yakında çıkacak olan League of Legends dövüş oyunu Project L’yi resmi adı olan 2XKO olarak yeniden adlandırdı. Ne zaman geleceğini hâlâ bilmiyor olsak da, yeni bir fragmanla ona bir kez daha bakacağız.

2D 2v2 takım savaşçısı, bugünkü görüntülere göre oldukça umut verici görünüyor. oyun, asist odaklı takım oyununda Marvel vs Capcom’dan ipuçları alıyor ve stratejik derinliği korurken giriş engelini azaltmak için daha basitleştirilmiş girdiler kullanıyor. Önceki güncellemelere göre, çevrimiçi oynatma ağ kodunu geri alma özelliğine sahiptir. Runterra dünyasında geçen 2XKO’da Darius, Ekko, Ahri ve Yasuo’nun da aralarında bulunduğu League of Legends şampiyonlarından oluşan bir kadro yer alıyor. Riot’un oyunun web sitesinde belirttiği gibi, paylaşılacak güncellemeler üzerinde hala “başarısız” bir çalışma var, bu nedenle yakın gelecekte bir yayın penceresi gelmeyebilir.

2XKO, daha sonra Valorant ve LoL: Wild Rift olacak projeler de dahil olmak üzere diğer League of Legends projeleriyle birlikte ilk kez 2019’da Project L olarak duyuruldu. Umarım bitiş çizgisini bir an önce geçer. Oyunun resmi adı ve oynanışa bu yeni bakış hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize bildirin.

Teknory