Lenovo’nun tablet sahiplerinin geleceğinin bu olduğunu düşünüyorsa bizi hesaba katmayın

TL;DR Lenovo, konsept kanıtı Lenovo Tab Wear Koleksiyonu için üç moda tasarımcısıyla işbirliği yaptığını duyurdu. Koleksiyonda, Lenovo’nun tabletlerini birleştirmenin bir yolunu bulan çeşitli tasarımlar yer alıyor. Lenovo, bu koleksiyonun amacının kullanıcılara ev dışında da “kendime ayırdığım zamanın” tadını çıkarma olanağı vermek olduğunu söylüyor. Zaman zaman teknoloji markalarının moda tasarımcılarıyla iş birliği yaptığını görüyoruz. Bazen bu […]

Lenovo’nun tablet sahiplerinin geleceğinin bu olduğunu düşünüyorsa bizi hesaba katmayın

TL;DR

  • Lenovo, konsept kanıtı Lenovo Tab Wear Koleksiyonu için üç moda tasarımcısıyla işbirliği yaptığını duyurdu.
  • Koleksiyonda, Lenovo’nun tabletlerini birleştirmenin bir yolunu bulan çeşitli tasarımlar yer alıyor.
  • Lenovo, bu koleksiyonun amacının kullanıcılara ev dışında da “kendime ayırdığım zamanın” tadını çıkarma olanağı vermek olduğunu söylüyor.

Zaman zaman teknoloji markalarının moda tasarımcılarıyla iş birliği yaptığını görüyoruz. Bazen bu işbirlikleri işe yarıyor, bazen de tuhaf, bazen de komik kavramlarla sonuçlanıyor. İkincisinin bir örneği, modayı en iyi Android tabletlerden biriyle harmanlayan Lenovo’nun konsept kanıtı Tab Wear Koleksiyonu’dur.

Bugün Lenovo’nun duyuruldu Konsept kanıtı niteliğinde bir Lenovo Tab Wear Koleksiyonu oluşturmak için moda tasarımcıları RANRA, Kit Wan Studios ve Maium ile işbirliği yapıldı. Tasarımcıların her biri, bir şekilde Lenovo’nun tabletlerinden birini içeren bir giysi parçası yaratmakla görevlendirildi.

Amaç, modaya uygun, işlevsel ve kullanıcılara “kendi zamanımı” ev dışında genişletme olanağı veren bir giysi yaratmaktı. Lenovo, “kendime ayırdığım zamanı”, “bireylerin, istedikleri zaman ve yerde, istediklerini yaparken kendi sağlıklarına öncelik vermelerine olanak tanıyan kişisel zaman” olarak tanımlıyor.

Lenovo Ranra Kahraman Görüntüsü

Londra merkezli RANRA, başvuruların tartışmasız en normalini yaptı. Ekip, izolasyon başlıklı, gürültüyü ve ışığı engelleyen bir anorak yarattı. Bu ceket aynı zamanda tablet için bir koşum takımıyla birlikte geliyor.

Lenovo KitWan Kahraman Görüntüsü

Hong Kong merkezli tasarımcı Kit Wan Studios ise modüler tekno-zırhlı dış iskelet olarak tanımlanan şeyle siberpunk rotasına girdi.

Lenovo Mayıs Kahramanı Resmi

Koleksiyonun son katılımcısı Amsterdamlı tasarımcı Maium’dan geliyor. Hava koşullarına hazır giyim konusunda uzmanlaşan ekip, yalnızca tablet bölmesine sahip olmakla kalmayıp aynı zamanda şişip hamak haline gelebilen bir ceket yarattı.

Lenovo, gelecek vizyonunun teknolojiyle modayı bütünleştiren bu koleksiyondaki dış giyim gibi konseptleri de içerdiğini söylüyor. Bu kavramlar hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, Lenovo’nun bir İnternet sitesi bu tasarımın ayrıntılarına giriyor. Ancak tablet sahipleri için geleceğin böyle görünüp görünmediğini görmek için bizi hesaba katmayın.

Lenovo’nun tablet sahiplerinin geleceğinin bu olduğunu düşünüyorsa bizi hesaba katmayın

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow