Love Island UK nasıl izlenir

%84 TASARRUF EDİN: CyberGhost VPN, ITVX’e dünyanın her yerinden güvenilir bir şekilde erişebilir. İki yıllık abonelik CyberGhost VPN’i(Yeni bir pencerede açılır) 49,92 £ karşılığında satışta ve fazladan dört ay ücretsiz olarak sunuluyor — sınırlı bir süre için %84 tasarruf edin. İngiltere versiyonunun dokuzuncu sezonu aşk adası burada ve sulu dram çoktan başladı. Birleşik Krallık’ta yaşıyorsanız, […]

Love Island UK nasıl izlenir

%84 TASARRUF EDİN: CyberGhost VPN, ITVX’e dünyanın her yerinden güvenilir bir şekilde erişebilir. İki yıllık abonelik CyberGhost VPN’i(Yeni bir pencerede açılır) 49,92 £ karşılığında satışta ve fazladan dört ay ücretsiz olarak sunuluyor — sınırlı bir süre için %84 tasarruf edin.


İngiltere versiyonunun dokuzuncu sezonu aşk adası burada ve sulu dram çoktan başladı.

Birleşik Krallık’ta yaşıyorsanız, her bölümü ITV2 veya ITVX’te izleyebilirsiniz. ABD’deyseniz, bölümlerin nihayet Hulu’da yayınlanmaya hazır hale geldiği 30 Ocak’a kadar sabırla beklemeniz gerekecek. Bu, Amerikalı hayranlar (ve dünyadaki diğer herkes) için uzun ve sancılı bir bekleyiş ama bu şekilde olması gerekmiyor.

Bir VPN yardımıyla gerçek IP adresinizi gizleyebilir ve İngiltere’deki güvenli bir sunucuya bağlanabilirsiniz. Bu hızlı ve kolay işlem, akış sitelerinin Birleşik Krallık’ta bulunduğunuzu düşünmesine neden olur, bu da en son akışları izlemek için ITVX’e gidebileceğiniz anlamına gelir. aşk adası bölümler beklemeden. ITVX’e güvenilir bir şekilde erişebilen akış dostu birkaç VPN vardır, ancak CyberGhost VPN’i(Yeni bir pencerede açılır) para için en iyi değeri temsil edebilir.

İki yıllık abonelik CyberGhost VPN’i(Yeni bir pencerede açılır) 49,92 £ karşılığında satışta olup, liste fiyatından %84 tasarruf etmenizi sağlar. Bu plan, ücretsiz olarak fazladan dört ay içerir ve 45 gün boyunca tamamen iade edilebilir.

CyberGhost VPN, 9.000’den fazla güvenli sunucuya ve yedi adede kadar eşzamanlı bağlantıya erişim ile önde gelen her işletim sistemi için özel uygulamalar sunar. Ayrıca akış rakibi ExpressVPN’den daha ucuzdur ve dünyanın her yerinden ITVX’te yayın yapmak için ihtiyacınız olan güvenilirliği ve bağlantı hızlarını sunar.

İzlemek için en iyi VPN’de %84 tasarruf edin aşk adası.

Teknory