Motorola Razr sızıntısı fiyatlandırmayı, renkleri ve depolamayı ortaya koyuyor

TL;DR Motorola Razr 40 Ultra hakkında yeni detaylar bir satıcının veri tabanından sızdırıldı. Sızıntı, birinci sınıf Razr modelinin Avrupa fiyatını ortaya koyuyor. Renk grupları ve saklama seçenekleri de ortaya çıkardık. Motorola Razr 40 serisi sızıntıları için son iki hafta oldukça hareketli geçti. Yeni bir Motorola Razr 40 cihazına ilk bakışımızı yaptık, şirketin iki model piyasaya […]

Motorola Razr sızıntısı fiyatlandırmayı, renkleri ve depolamayı ortaya koyuyor

TL;DR

  • Motorola Razr 40 Ultra hakkında yeni detaylar bir satıcının veri tabanından sızdırıldı.
  • Sızıntı, birinci sınıf Razr modelinin Avrupa fiyatını ortaya koyuyor.
  • Renk grupları ve saklama seçenekleri de ortaya çıkardık.

Motorola Razr 40 serisi sızıntıları için son iki hafta oldukça hareketli geçti. Yeni bir Motorola Razr 40 cihazına ilk bakışımızı yaptık, şirketin iki model piyasaya sürmeyi planladığını öğrendik, ikinci modele göz attık ve hatta bir çıkış tarihi bile aldık. Ancak sızıntılar henüz tam olarak bitmedi. Yeni bir sızıntı bize fiyatlandırmayı ve renkleri veriyor.

Motorola Razr 40 Ultra hakkında yeni detaylar, bir satıcının veri tabanından sızan bilgiler sayesinde ortaya çıktı. Buna göre SamInsider256 GB depolama ile 8 GB RAM sunan Razr 40 Ultra varyantı, Avrupa’da 1.202,93 Euro’ya satılacak. Bu, onu ana rakibi Galaxy Z Flip 4’ten biraz daha yükseğe yerleştirir. Bu fiyatın aynı olup olmayacağı veya Motorola’nın ABD için farklı bir fiyat noktası seçip seçmeyeceği bilinmiyor.

Sızıntı, fiyat etiketine ek olarak, telefondan hangi renk gruplarını bekleyebileceğimiz konusunda da bize yeni bilgiler veriyor. Üç renk seçeneği Glacier Blue, Phantom Black ve Viva Magenta’yı içeriyor gibi görünüyor. Buzul Mavisi veya Hayalet Siyahı renderlarımız olmasa da, daha önceki bir sızıntı 91 cep Viva Magenta renk grubunu ortaya çıkardı.

motorola razr 40 ultra eflatun

Yılın Pantone Renk Enstitüsü rengi seçildiğinden beri Motorola, en yeni telefonlarının çoğunda bu rengi kullanıyor. Edge 40 için bir sızıntıda görünen en son örnek.

Şimdiye kadar bildiğimiz her şeye dayanarak şirket, her iki cihazı da ABD’de piyasaya sürmeyi planlıyor. Motorola Razr 40 Ultra, katlanabilir kapaklı bir telefondaki en büyük kapak ekranına sahip olacak. Son olarak, Razr 40 serisi 1 Haziran’da piyasaya sürülecek.

Motorola Razr sızıntısı fiyatlandırmayı, renkleri ve depolamayı ortaya koyuyor

Teknory