Mint Mobile şimdi… pastırma mı veriyor?

Edgar Cervantes / Android Otoritesi TL;DR Mint Mobile bayrama özel yeni bir promosyon yapıyor. Mint Mobile, tanıtım için Oscar Meyer ile ortaklık kurdu. Yeni müşteriler, üç aylık plan satın alarak üç aylık ücretsiz hizmet ve ücretsiz pastırma alabilirler. Şirketlerin tatillere yönelik promosyonlarında özel bir şeyler yapması oldukça yaygındır. Ancak bu kampanyaların sundukları, bir şirketten diğerine […]

Mint Mobile şimdi… pastırma mı veriyor?

Edgar Cervantes / Android Otoritesi

TL;DR

  • Mint Mobile bayrama özel yeni bir promosyon yapıyor.
  • Mint Mobile, tanıtım için Oscar Meyer ile ortaklık kurdu.
  • Yeni müşteriler, üç aylık plan satın alarak üç aylık ücretsiz hizmet ve ücretsiz pastırma alabilirler.

Şirketlerin tatillere yönelik promosyonlarında özel bir şeyler yapması oldukça yaygındır. Ancak bu kampanyaların sundukları, bir şirketten diğerine büyük ölçüde farklılık gösterebilir. Mint Mobile, yeni müşterilerine pastırma hediye ediyor.

Ryan Reynolds’un sahibi olduğu kablosuz hizmet sağlayıcı şu anda 5 GB, 15 GB, 20 GB ve Sınırsız veri seçeneklerini içeren dört farklı kablosuz plan sunuyor. Yeni bir Mint Mobile müşterisiyseniz bu planlardan herhangi birini satın alarak üç ay ücretsiz kazanabilirsiniz. Ama hepsi bu değil; Ayrıca satın almanın getirdiği tuhaf ama lezzetli bir değişiklik de var.

Mint Mobile görünüşe göre Oscar Meyer ile beklenmedik bir ortaklığa girdi. Üç aylık planı satın alan yeni müşteriler, sınırlı bir süre için Oscar Meyer pastırmasının ücretsiz bir kısmını da alabilecekler.

Buna göre Mint Mobile’ın sitesipromosyon bugün başlıyor ve 22 Aralık 2023’te sona eriyor. Satın alma işlemini gerçekleştirirseniz ücretsiz olarak 12 ons Oscar Meyer pastırması alacaksınız.

İlginç kampanya hakkında ne düşünürseniz düşünün, en azından bunun benzersiz bir anlaşma olmadığını iddia edemezsiniz. Bu kesinlikle Ryan Reynolds’a ait bir şirketin yapacağı bir şeye benziyor.

Mint Mobile şimdi… pastırma mı veriyor?

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow