The Witcher Blood Origin kredi sonrası sahnesi açıklandı

Cameron Frew ❘ Yayınlanan: 2022-12-26T16:29:42 ❘ Güncellenmiş: 2022-12-26T16:29:55 The Witcher Blood Origin, bu Noel’de Netflix’i vurdu ve kredi sonrası sahnesi, dizinin geleceği için önemli bir alay içeriyor – öyleyse, ne olduğuna ve bunun ne anlama geldiğine bakalım. Geralt, Ciri ve Yennefer’in zamanından binlerce yıl önce geçen The Witcher: Blood Origin, ilk Witcher’ın yapımı ve canavarların, […]

The Witcher Blood Origin kredi sonrası sahnesi açıklandı

Yayınlanan: 2022-12-26T16:29:42

Güncellenmiş: 2022-12-26T16:29:55

The Witcher Blood Origin, bu Noel’de Netflix’i vurdu ve kredi sonrası sahnesi, dizinin geleceği için önemli bir alay içeriyor – öyleyse, ne olduğuna ve bunun ne anlama geldiğine bakalım.

Geralt, Ciri ve Yennefer’in zamanından binlerce yıl önce geçen The Witcher: Blood Origin, ilk Witcher’ın yapımı ve canavarların, insanların ve elflerin dünyalarının birleşip tek bir dünya haline geldiği “kürelerin birleşimi” etrafında dönüyor. ”

Bu bir prequel olduğu için Henry Cavill’in ortaya çıkmasını beklemeyin – gerçekten, gelme. Joey Batey, Seanchhai tarafından “hayata geri dönen bir şarkı söylemesi” için talep edilen Jaskier olarak kısa bir süre görünür, ama o kadar.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Peki dizinin kredi sonrası sahnesinde neler oluyor ve bu The Witcher için ne anlama geliyor?

The Witcher Blood Origin kredi sonrası sahnesi açıklandı

Kredi sonrası sahnede Avallac’h’ın The Witcher’ın 1. Sezonunda Ciri’yi uzaktan izlediğini görüyoruz.

Samuel Blenkin’in canlandırdığı Avallac’h, The Witcher 3: Blood Hunt ve kitapta görünen bir elf bilgesidir. Gösteride, onu bir saldırgandan koruduktan sonra Merwyn tarafından koruyucusu ve casusu olarak askere alınır.

The Witcher 1. Sezonda, genç bir çocuk kılığına girmiş genç bir Ciri’nin diğer çocuklarla sokakta oynadığını gördük. Bir noktada boş gibi görünen bir kapı aralığına baktı – ancak artık orada kimin durduğunu biliyoruz: Avallac’h.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Netflix

Mavi bir pelerin giymiş, yüzünde biraz uğursuz bir ifadeyle ona bakıyor – ancak, yekpare taşların gücünden faydalanmasına izin verecek yeteneklerini henüz geliştirmediği için müdahale etmesi için çok erken. .

Blood Origin sırasında, Avallac’h’ın yekpare taşları araştırdığını görüyoruz ve Merwyn’e birinin “zamanda yolculuk yapmasına” izin verebileceklerini söylüyor.

Bu, Avallac’h’ın, ilk Witcher’a dönüşmeden hemen önce Fjall’ın bebeğine hamile kalan Eile’nin soyundan gelen Ciri’yi bulmak için binlerce yıl ileriye nasıl seyahat edeceğini hesapladığını gösteriyor.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Hala hamileyken Ithlinne, Eile’ye şunları söyler: “Tarla kuşunun tohumu, her zaman sona eren bir şarkının ilk notasını taşıyacak ve kanından biri sonuncuyu söyleyecek.”

Bu kredi sonrası sahneden yola çıkarak, Avallac’h’ın 3. Sezonda Ciri’ye bir şekilde akıl hocası olarak yeniden görünebileceği anlaşılıyor. Soru şu: Güçleri iyilik için mi kullanılacak, yoksa The Witcher Kıtanın yeniden doğmasıyla sona mı erecek… yeniden?

ile yapılan bir röportajda Dijital Casus, showrunner Lauren Hissrich şöyle açıkladı: “Bu son parça hakkında çok konuştuk, çünkü Avallac’h’ın Ciri’yi tüm hayatı boyunca bu dünyalar ve küreler aracılığıyla izlediğini öğreniyoruz. Bunu daha sonra The Witcher’da öğreneceğiz.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

“1. Sezon’dan herkesin bildiği, dönüp bir kapı aralığına baktığı bu anı alıp onun yerine Avallac’h’ı koyarsak hayranlar için gerçekten güzel bir baş sallama olacağını düşündük.

“Ve bence bu harika bir Paskalya yumurtası. Sanki: eğer biliyorsan, biliyorsun. Ve daha sonra geri geleceğini biliyorsun. Ve eğer yapmazsan, bu sadece büyük, küçük bir gizem.”

The Witcher: Blood Origin artık Netflix’te. İncelememize buradan, kapsamımızın geri kalanına buradan göz atabilirsiniz. Ayrıca 3. Sezon hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Teknory