Netflix Kullanıcıları, Platformun Listelerinin Altarında Gizemli Bir Soğutucuyu Feda Ediyor

Anten Eğlence aracılığıyla Geçen yılki Malezya soğutucusu ile on yıllar boyunca çok sayıda korkunç araç için doğmamış çocukları arayan her türden şeytani varlık ve çılgın katil ile korku türü hamile kadınlar için hiçbir zaman güvenli bir sığınak olmadı. Anne (Ayrıca şöyle bilinir Dölyatağı uluslararası) kanon’a şaşırtıcı bir ekleme yapıyor. Klişelere dayanan hikaye, yabancıların nezaketine asla […]

Netflix Kullanıcıları, Platformun Listelerinin Altarında Gizemli Bir Soğutucuyu Feda Ediyor

Anten Eğlence aracılığıyla

Geçen yılki Malezya soğutucusu ile on yıllar boyunca çok sayıda korkunç araç için doğmamış çocukları arayan her türden şeytani varlık ve çılgın katil ile korku türü hamile kadınlar için hiçbir zaman güvenli bir sığınak olmadı. Anne (Ayrıca şöyle bilinir Dölyatağı uluslararası) kanon’a şaşırtıcı bir ekleme yapıyor.

Klişelere dayanan hikaye, yabancıların nezaketine asla güvenmemeniz gerektiğini açıkça ortaya koyuyor; bu, hayatında bir avuç sinematik korku şenliği görmüş herkesin zaten çok iyi bildiği bir şey. Tabii ki, korku bağlamındaki karakterler tam olarak en akıllıca kararları vermezler ve bu da genellikle uğursuz bir sonuca yol açar.

anne
Anten Eğlence aracılığıyla

Bu durumuda Anne, süpermarket çalışanı Wulan, hamile kaldığını öğrendikten sonra erkek arkadaşı tarafından terk edilir ve sosyal medyada bir destek ajansı aramaya karar verir, bu da onu varlıklı Santoso ailesinin yoluna götürür. Bebeği dünyaya kabul edildikten sonra evlat edinmeyi teklif ederler, ancak çok geçmeden, bebeğe sahip olmak için bu kadar çaresiz olmalarının kesinlikle gizli bir nedeni olduğu anlaşılır.

Klanın, kendi oğullarını nesiller arası bir lanetten korumak için yeni doğanları feda etme, Wulan’ı hayatta kalmak için kabus gibi bir savaşa sürükleme konusunda tatsız bir geçmişi olduğunu söylemek yeterli. Anne yıpranmış bir kıymık hücreye veya teröre en orijinal veya benzersiz giriş olmayabilir, ancak yine de Netflix aboneleri için büyük bir hit olduğu kanıtlanmıştır. FlixPatrol akış hizmetinin dünya çapında en çok izlenen özelliklerinden biri olduğunu ortaya çıkarmak için kabloyu kesin.

Teknory