Pixel Tablet, yeni eklenen bir donanım anahtarını göstererek tekrar sızdırıyor –

TL;DR Google, Pixel Tablet’e yeni bir donanım anahtarı eklemiş görünüyor. Mikrofonu ve kamerayı fiziksel olarak devre dışı bırakmak için bir gizlilik anahtarı olarak kullanılabilir. Google, Pixel Tablet’i son gördüğümüzden bu yana fiziksel bir anahtar eklemiş gibi görünüyor. Yaklaşan listenin yeni sızdırılmış görselleri tarafından yayınlandı SnoopyTech Twitter’dan. İki resim, iddia edilen Google Pixel Tablet’i önden ve […]

Pixel Tablet, yeni eklenen bir donanım anahtarını göstererek tekrar sızdırıyor –

TL;DR

  • Google, Pixel Tablet’e yeni bir donanım anahtarı eklemiş görünüyor.
  • Mikrofonu ve kamerayı fiziksel olarak devre dışı bırakmak için bir gizlilik anahtarı olarak kullanılabilir.

Google, Pixel Tablet’i son gördüğümüzden bu yana fiziksel bir anahtar eklemiş gibi görünüyor. Yaklaşan listenin yeni sızdırılmış görselleri tarafından yayınlandı SnoopyTech Twitter’dan. İki resim, iddia edilen Google Pixel Tablet’i önden ve arkadan gösteriyor. İkinci görüntü, Google’ın cihazın yan tarafına bazı ekstra donanımlar koyduğu göründüğü için ilginç.

Yakından bakarsanız, sol üst kenardaki yeni geçişi görebilirsiniz. Bu özel anahtar, Google’ın geçen yıl Google I/O’da resmi olarak gösterdiği Pixel Tablet görüntülerinde yoktu. Aşağıda hem resmi (solda) hem de sızdırılmış (sağda) renderı yan yana görebilirsiniz.

millet 9to5Google haklı olarak, yeni anahtarın muhtemelen birçok akıllı ekran ve hoparlörde bulunan fiziksel bir gizlilik düğmesi olduğunu tahmin edin. Pixel Tablet’in bir bağlantı istasyonuyla tamamlanan bir akıllı ana ekran olarak ikiye katlanacağı bir sır değil. Fiziksel bir gizlilik anahtarı eklemek, kullanıcıların cihazın her zaman mikrofon aracılığıyla dinlemediğinden veya kamera aracılığıyla izlemediğinden emin olmak için kolay ve kusursuz bir yola sahip olması açısından son derece mantıklıdır.

Tabii ki, Google tarafından Pixel Tablet’teki yeni anahtarın işlevselliği veya hatta var olduğu konusunda bir onay yok. Şirketin bunu gerçekten cihaza ekleyip eklemediğini veya sızan bu görüntülerin yanlış olup olmadığını bekleyip görmemiz gerekecek. Google I/O 2023 çok yakında ve etkinlikte Pixel Tablet hakkında daha fazla şey duymayı umuyoruz.


Pixel Tablet, yeni eklenen bir donanım anahtarını göstererek tekrar sızdırıyor –

Teknory