Pixel Watch 2, FCC tarafından sallanarak kayış seçeneklerini ortaya koyuyor

Rita El Khoury / Android Kurumu TL;DR Google Pixel Watch 2, kayış seçeneklerini ve bant desteğini ortaya çıkaran FCC listelerinde görüldü. Raporlar, Google’ın Watch 2 için bir seçenek olarak yeni bir ince metal kayışa sahip olduğunu gösteriyor. Ayrıca Watch 2’nin bağlantı bantları da ortaya çıktı. Pixel Watch 2’nin lansmanını sabırsızlıkla bekliyoruz, özellikle selefi karışık eleştiriler […]

Pixel Watch 2, FCC tarafından sallanarak kayış seçeneklerini ortaya koyuyor

Rita El Khoury / Android Kurumu

TL;DR

  • Google Pixel Watch 2, kayış seçeneklerini ve bant desteğini ortaya çıkaran FCC listelerinde görüldü.
  • Raporlar, Google’ın Watch 2 için bir seçenek olarak yeni bir ince metal kayışa sahip olduğunu gösteriyor.
  • Ayrıca Watch 2’nin bağlantı bantları da ortaya çıktı.

Pixel Watch 2’nin lansmanını sabırsızlıkla bekliyoruz, özellikle selefi karışık eleştiriler aldığından beri. Google’ın yenisinde düzeltmesini umduğumuz çok şey var ve bu, en iyi akıllı saatler için önerilerimizde gıpta ile bakılan bir yer kazanmasına yardımcı olabilir. Şimdi, sertifikasyonu için FCC tarafından sallanan, bazı kayış seçeneklerini ortaya çıkaran ve LTE bağlantı seçeneğini destekleyen yaklaşan akıllı saat hakkında biraz daha fazla şey öğrendik.

gelen bir rapora göre 9to5GooglePixel Watch 2, FCC’ye üç modelle ulaştı: G4TSL, GC3G8 ve GD2WG. İlki, akıllı saatin standart Bluetooth ve Wi-Fi varyantı, ancak dört farklı kayış seçeneğiyle test edildi. Bunlar plastik aktif kayış, metal örgü kayış, metal bağlantı kayışı ve metal ince kayıştır.

Bunlardan metal ince kayış, daha önce keşfetmediğimiz yeni bir kayış. Adından da anlaşılacağı gibi, mevcut bağlantı bantlarının daha hafif bir versiyonu olabilir. Metal örgü bant daha önce Pixel Watch için duyurulmuştu ancak hiçbir zaman satışa çıkmadığı için Watch 2 ile geri dönebilirdi.

Pixel Watch 2’nin GC3G8 modeli LTE Band 5 ve 7’yi destekler. Pixel Watch 2’nin GD2WG modeli LTE Band 2, 4, 5, 12, 13, 17, 25, 26, 66 ve 71’i destekler. Rapor spekülasyon yapıyor bunun muhtemelen ABD pazarı için planlanan hücresel model olacağını.

Daha önce Pixel Watch 2’de UWB’nin varlığını vurguladık. Ancak FCC listesi, garip bir şekilde UWB’nin varlığından bahsetmiyor. Donanım varsa, FCC ve diğer düzenleyici raporlar genellikle teste girerken listeler.

Gelecekteki raporlarda listelenip listelenmediğini görmek için göz kulak olacağız. Akıllı saatin Ekim ayında Pixel 8 serisi ile birlikte piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Pixel Watch 2, FCC tarafından sallanarak kayış seçeneklerini ortaya koyuyor

Teknory