Ryan Gosling Neden Henüz Kızlarının Barbie’ye Bakmasına İzin Vermedi?

Barbie’nin baş aktörü Ryan Gosling, filmde rol almasına rağmen neden küçük kızlarının Barbie’yi izlemesine henüz izin vermediğini açıklıyor. Bu makale gelişmekte olan bir hikayeyi kapsamaktadır. Elimize ulaştıkça daha fazla bilgi ekleyeceğimizden bizi tekrar kontrol etmeye devam edin. Özet Barbie‘den Ryan Gosling neden genç kızlarının izlemesine henüz izin vermediğini açıklıyor Barbie. Gosling şöyle dedi:oldukça çılgınca oluyor“Birinin […]

Ryan Gosling Neden Henüz Kızlarının Barbie’ye Bakmasına İzin Vermedi?

Barbie’nin baş aktörü Ryan Gosling, filmde rol almasına rağmen neden küçük kızlarının Barbie’yi izlemesine henüz izin vermediğini açıklıyor.

Bu makale gelişmekte olan bir hikayeyi kapsamaktadır. Elimize ulaştıkça daha fazla bilgi ekleyeceğimizden bizi tekrar kontrol etmeye devam edin.

Özet

  • Barbie‘den Ryan Gosling neden genç kızlarının izlemesine henüz izin vermediğini açıklıyor Barbie.
  • Gosling şöyle dedi:oldukça çılgınca oluyor“Birinin babasının Ken’i oynamasını izlemek.
  • Gosling’in eleştirel Barbie şarkısı “I’m Just Ken”, Eleştirmenlerin Seçimi Ödülleri’nde En İyi Orijinal Şarkı ödülünü kazandı.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Ryan Gosling neden henüz kızlarının izlemesine izin vermediğini açıklıyor Barbie. Filmin bu yaz sinemalarda gösterime girmesinden bu yana Gosling, Ken rolündeki karizmatik performansıyla övgü alıyor. Gosling’in durumu kritik Barbie (Mark Ronson tarafından yazılan) “I’m Just Ken”, Eleştirmenlerin Seçimi Ödülleri’nde En İyi Orijinal Şarkı ödülünü kazandı.

İle konuşmak ÇevrimiçiGosling kızlarının izlemesine neden izin vermediğini açıkladı Barbie. Aşağıda Gosling’in tam alıntısına göz atın:

“Babanı Ken olarak izlemen gerekip gerekmediğini bilmiyorum. Babanın bunu yaptığını görmek için hangi yaşın iyi bir yaş olduğunu bilmiyorum. Oldukça çılgınca bir hal alıyor. Bunun küçük kısımlarını gördüler ve geldiler. Büyük bir müzikal numarası yaptığım bir gündü.

Gelmek için daha fazla…

Kaynak: Çevrimiçi

Barbie <a href=film kapağı” style=”display:block;height:auto;max-width:100%;” data-img-url=”https://static1.srcdn.com/wordpress/wp-content/uploads/2023/07/barbie-movie-cover.jpg”/>
Barbie Filmi

Muhtemelen satın alabileceğiniz en iyi Barbie filmi ürünü filmin kendisidir ve şimdiden Prime Video üzerinden ön siparişe açılmıştır! Filmi şimdi UHD, SD veya HD olarak satın alın; vizyona girer girmez alacağınızdan emin olabilirsiniz, böylece boş zamanlarınızda yeniden izleyebilir ve sonsuza kadar sahip olabilirsiniz!

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow