Snoop Dogg’un Koleksiyonunda Eşsiz Arabalar

Klasik Amerikan arabaları, Snoop’un koleksiyonunda büyük bir temsil alıyor ve 60’lar ve 70’lerden kalma büyük arabalar pek çok kez karşımıza çıkıyor. Bunlardan biri üstü açık 1966 model temiz bir Pontiac Parisienne. 80’lerin kasvetli cep telefonundan başka herhangi bir şeyde bu isim levhası karşısında kafası karışabilecek herhangi bir Amerikalı okuyucu için GM, Pontiac Catalina’yı Kanada’da Parisienne […]

Snoop Dogg’un Koleksiyonunda Eşsiz Arabalar

Klasik Amerikan arabaları, Snoop’un koleksiyonunda büyük bir temsil alıyor ve 60’lar ve 70’lerden kalma büyük arabalar pek çok kez karşımıza çıkıyor. Bunlardan biri üstü açık 1966 model temiz bir Pontiac Parisienne. 80’lerin kasvetli cep telefonundan başka herhangi bir şeyde bu isim levhası karşısında kafası karışabilecek herhangi bir Amerikalı okuyucu için GM, Pontiac Catalina’yı Kanada’da Parisienne olarak pazarladı. Hemmingsve bu adı yalnızca 1983’te ABD pazarı için bir arabaya uyguladı.

Snoop’un kuzey ithalatı için, Big Slice’a, takımın parlak sarı rengi ve buna uygun beyaz vurgularla tamamlanmış, hatasız bir LA Lakers teması yaratmasını sağladı. Tabii ki, araba bazı süper jantlara biniyor ve onunla ilgili her şey içte ve dışta özel. Arabayla ilgili en çarpıcı şey, Lakers oyuncularını, tanınmış bir hayran ve büyük bir destekçi olan Snoop ile takım üniforması giymiş ve elinde bir kupa tutarken gösteren bagajdaki duvar resmi.

Snoop daha sonra arabayı hediye etti. Araba ve Sürücü2016’da ne yazık ki sadece dört yıl sonra vefat eden merhum Kobe Bryant’a emeklilik hediyesi olarak.

Teknory