Stephen King, Bölücü Bir Margot Robbie ve Brad Pitt Filmi Hakkında Övgüye Değer Bir Yorum Paylaşıyor

Özet Stephen King, filmin kutuplaşmış algısına rağmen Babylon’u son derece parlak, abartılı, abartılı, komik ve düşündürücü olarak nitelendiriyor. King, bir gişe fiyaskosu olmasına ve minimum Oscar takdiri almasına rağmen, Babylon’un gelecekte bir klasik olarak kabul edilebileceğini öne sürüyor. Öncelikle korku ile tanınmasına rağmen, King’in filmlerde farklı bir zevki var ve dramalar, gerilim filmleri ve hatta […]

Stephen King, Bölücü Bir Margot Robbie ve Brad Pitt Filmi Hakkında Övgüye Değer Bir Yorum Paylaşıyor

Özet

  • Stephen King, filmin kutuplaşmış algısına rağmen Babylon’u son derece parlak, abartılı, abartılı, komik ve düşündürücü olarak nitelendiriyor.
  • King, bir gişe fiyaskosu olmasına ve minimum Oscar takdiri almasına rağmen, Babylon’un gelecekte bir klasik olarak kabul edilebileceğini öne sürüyor.
  • Öncelikle korku ile tanınmasına rağmen, King’in filmlerde farklı bir zevki var ve dramalar, gerilim filmleri ve hatta Billy Elliot gibi neşeli bir müzikal dahil olmak üzere bir dizi tür önerdi.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİKLE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Beğenilen korku yazarı Stephen King, BabilBaşrollerini Margot Robbie ve Brad Pitt’in paylaştığı, izleyicileri ve eleştirmenleri ikiye bölen bir kara komedi. Babil 2022’de prömiyeri yapıldı ve 1920’lerin birkaç yıldızının, film endüstrisinin sessiz film döneminden sesliye geçişi sırasında kariyerlerinin büyük ölçüde değiştiğini gördüğü için erken Hollywood’un ahlaksızlığını araştırıyor. Eleştirmenlerden çok kutuplaşmış bir tepkiye yol açtı. Bazıları alkışladı Babilhırsı, ihtişamı, performansları ve dönemin incelikli keşfi, diğerleri bunun çok aşırı, abartılı ve dağınık olduğunu düşünüyordu.

Şimdi, King filme yaptığı yorumla ağırlığını koydu. Kral hakkındaki görüşünü paylaşmak için eskiden Twitter olarak bilinen X’e gitti. Babil. Filmin bölücülüğüne rağmen, kendisini çok kesin bir şekilde filmden yana konumlandırdı.

King sadece vermekle kalmadı Babil övgü dolu bir inceleme, buna “son derece parlak — abartılı, aşırı, komik, düşündürücü,”, ancak gelecekte yeniden değerlendirilebileceğini ve bir klasik olarak selamlanabileceğini öne sürdü. Babilbazı övgüler almasına rağmen, gişede bir fiyasko oldu ve minimum Oscar onayını aldı. King ayrıca görüşünün zevklerinin bir yansıması olabileceğini de kabul etti.


Stephen King Başka Hangi Filmleri Seviyor?

Babil King’in sosyal medya aracılığıyla önerdiği veya röportajlarda övdüğü tek film olmaktan çok uzak. Yarattığı sevilen karakterler ve öyküler ve eserinin bazı uyarlamalarındaki rolü göz önüne alındığında, tavsiyeleri biraz ağırlık kazanmaya başladı. Çalışmalarının en sevdiği uyarlamalarından ve Netflix orijinallerinden gişe rekorları kıran filmlere kadar çeşitlilik gösteriyor. King, uyarlamalarından en çok hangisinden keyif aldığı ve hangisinden nefret ettiği konusunda hiçbir zaman çekingen olmadı. Bunlar arasında King’in seçtiği Benimle kal Ve Esaretin Bedeli övgü için.

Şaşırtıcı bir şekilde ikisi de korku filmi değil ve ikisi de romanlardan çok King’in kısa öykülerine dayanıyor. Ancak favorileri arasında ilan ettiği iki uyarlama bunlar. O da bir düşkünlüğünü belirtti Kimin, CarrieVe Ölüm alanı. Ek olarak, Stanley Kubrick’in uyarlamasından nefret etse de ParlamaKubrick’in filmlerini tavsiye ediyor. Doktor Strangelove Ve zafer yolları. King’in korku hakkındaki görüşleri genellikle çokça aranır ve korku filmlerinden keyif aldığını ifade etmiştir. bunama 13, Blair Cadısı projesi, Zorlayıcı, Şeytanın GecesiVe lanetliler köyü.

İlgili: Stephen King’in Önerdiği 10 Şaşırtıcı film ve TV Şovu

Bununla birlikte, filmlerde oldukça geniş bir zevki var ve favorilerinden bazıları korku dışı dramalar ve gerilim filmleri oldu. Yüksek övgü aldı Vezir Gambitiüstün olduğunu iddia etse bile Chicago Seven’ın Yargılanması. Hatta neşeli bir reşit olma müzikali bile, Billy ElliotKing tarafından en sevdiği filmlerden biri olarak belirlendi. King, TV ve filmde oldukça ilgi çekici bir tavsiyeler ve kişisel favoriler listesi oluşturdu ve bunu görmek ilginç Babil listesine en son eklenen kişi olarak.

Kaynak: Stephen King/ Twitter

Teknory