Tako adlı bir TikTok AI sohbet robotu yolda olabilir

Şok edici haber! İnternetin geri kalanını takip eden TikTok, sanal ayak parmaklarını AI sohbet botlarına daldırıyor. TikTok Perşembe günü tweet attı, “Filipinler’deki belirli kullanıcılarla sınırlı bir Tako testiyle sohbet robotu araçlarını keşfetmenin ilk aşamalarındayız. Tako, TikTok’ta arama ve keşfetmeye yardımcı olan yapay zeka destekli bir araçtır.” “Tako, üçüncü taraf bir sohbet asistanı tarafından destekleniyor ve […]

Tako adlı bir TikTok AI sohbet robotu yolda olabilir

Şok edici haber! İnternetin geri kalanını takip eden TikTok, sanal ayak parmaklarını AI sohbet botlarına daldırıyor.

TikTok Perşembe günü tweet attı, “Filipinler’deki belirli kullanıcılarla sınırlı bir Tako testiyle sohbet robotu araçlarını keşfetmenin ilk aşamalarındayız. Tako, TikTok’ta arama ve keşfetmeye yardımcı olan yapay zeka destekli bir araçtır.” “Tako, üçüncü taraf bir sohbet asistanı tarafından destekleniyor ve TikTok’ta eğlenceli ve ilham verici içeriği keşfetmeyi kolaylaştırmaya yardımcı olmak için tasarlandı. Bu erken testlerin ötesinde bunun için güncel bir plan yok, ancak geri bildirimlerinizi duymaktan heyecan duyuyoruz!”

TechCrunch bildirildi(yeni bir sekmede açılır) Tako botunun TikTok uygulamasının sağ tarafında görüneceğini ve kullanım sırasında kullanıcıların Tako’ya videolar hakkında sorular sorabileceğini veya yeni içerik önermek ya da soru aramak için kullanabileceğini.

TechCrunch’a konuşan bir TikTok sözcüsü, “İnovasyonun ön saflarında yer almak, TikTok deneyimini oluşturmanın özüdür ve her zaman topluluğumuza değer katan yeni teknolojileri keşfediyoruz.” “Seçili pazarlarda, TikTok’ta arama ve keşfetmeyi güçlendirmenin yeni yollarını test ediyoruz ve eğlendiren, yaratıcılığa ilham veren ve kültürü yönlendiren güvenli bir yer yaratmaya devam ederken topluluğumuzdan öğrenmeyi dört gözle bekliyoruz.”

AYRICA BAKINIZ:

Snapchat’in My AI’ını Sohbet akışınızdan nasıl kaldırabilirsiniz?

Bu potansiyel yeni TikTok AI aracı hakkında bilmediğimiz çok şey var, ancak platformun bu fikirle oynadığı gerçeği, sosyal medyanın üretken yapay zekayı uygulamalarına nasıl entegre edeceği hakkında çok şey söylüyor. Snapchat yaptı – ve herkesi sinirlendirdi. Facebook(yeni bir sekmede açılır) Ve instagram(yeni bir sekmede açılır) reklam hedefleme için kullanıyor. Ve tüm yeni uygulamalar, başlangıç ​​noktası olarak üretken yapay zekayı kullanıyor — Instagram kurucularının uygulaması Artifact dahil.

Teknory