Target Circle Week yayında; tonlarca fırsattan yararlanın, artı tek seferlik satın alımlarda %15 indirim

GÜNCELLEME: 7 Ekim 2023, 03:00 EDT Bu hikaye, Target Circle Week’in resmi olarak yayında olması nedeniyle en son fırsatlar ve alışveriş ipuçlarıyla güncellendi. En İyi Target Circle Haftası fırsatları: Target, Amazon’un Prime Big Deal Days’in resmi tarihlerini Target Circle Week duyurusuyla birleştirmek için bir günden fazla bekleyemedi. “Ah, Amazon 11 ve 12 Ekim’de 48 saat […]

Target Circle Week yayında; tonlarca fırsattan yararlanın, artı tek seferlik satın alımlarda %15 indirim

GÜNCELLEME: 7 Ekim 2023, 03:00 EDT Bu hikaye, Target Circle Week’in resmi olarak yayında olması nedeniyle en son fırsatlar ve alışveriş ipuçlarıyla güncellendi.

En İyi Target Circle Haftası fırsatları:Kapağında futbolcunun yer aldığı PS5 'Madden 24' video oyunu

Beyaz arka planda Bissell taşınabilir derin temizleyici

Açık turkuaz KitchenAid stand mikseri ve aparatları

Target, Amazon’un Prime Big Deal Days’in resmi tarihlerini Target Circle Week duyurusuyla birleştirmek için bir günden fazla bekleyemedi. “Ah, Amazon 11 ve 12 Ekim’de 48 saat sürecek büyük bir indirim mi yapıyor? büyük tatil başlangıç ​​indirimi Ekim ayının ilk haftası boyunca geçerli.” Best Buy’un da benzer planları var.

Circle Week at Target ne sıklıkta yapılıyor?

Bu, Target’in yılın ikinci Çevre Haftası ve evet, kurs ilki Temmuz ayında Başbakan Günü yakınlarında gerçekleşti. Hafta boyunca süren olay, Target’in önceki Prime Day muhalefetinden farklı: Deal Days adı verilen ve yalnızca Target Circle üyelerine değil herkese açık olan 72 saatlik bir etkinlik. Circle Week ayrıca Prime Day’e çok daha yakın bir zamanda zamanlandı ve genellikle bir avantaj elde ederek avantaj elde etti.

Circle Week’in ihtişamına erişmek için Target Circle üyesi olmak çok da önemli değil çünkü Prime’ın aksine Target Circle’a katılmak ücretsiz.

AYRICA BAKINIZ:

Amazon’un yalnızca davetli fırsatları Prime Day 2 için geri döndü ve zaten alışverişe hazır

Target Circle Week’te neler indirimde olacak?

Target Circle üyelerine trend hediyelerde, sezonluk ürünlerde ve günlük ihtiyaçlarda %40’a varan indirim sunulacak. Geçtiğimiz Circle Week’in resmi tarihlerinde (24 Aralık’a kadar), üyelerin Günün Fırsatı konusunu yakından takip etmesi gerekiyor; Apple, Nespresso, Dyson ve Nintendo gibi markalar sahneye çıkacak. Her halükarda, Target’ın mağazadan veya çevrimiçi alışverişte %15 indirim teklifiyle alışveriş yapanların satın aldıkları her şeyden tasarruf etmeleri garanti ediliyor.

Anlaşmalar resmi olarak 1 Ekim’den itibaren düşmeye başladı ve her gün yenileri eklendi. En iyilerini takip ediyoruz:

Apple fırsatları

Neden bunu seviyoruz?

9. nesil sıradan iPad, halefi olan 10. nesilden zaten genellikle daha ucuz – ancak bunu gerçekten de hesaba katmak gerekirse, 9. nesil model de daha iyi bir indirim sağlıyor (10. nesilde yalnızca 50 dolar indirime karşılık 60 dolar indirim). Tabletinizi video düzenleme veya oyun gibi yoğun özellikli işler için kullanmayı planlıyorsanız seçeceğiniz iPad bu değil, ancak 300 dolardan çok daha düşük bir fiyata günlük gündelik kullanım için hala sağlam bir cihaz alıyorsunuz. Tasarruflarınızı bu iPad’in uyumlu olduğu birinci nesil Apple Pencil’a yatırmanızı öneririz.

Daha fazla Apple fırsatı

teknoloji ve oyun fırsatları

Neden bunu seviyoruz?

En yeni Madden oyunu Ağustos ortasında çıktı ve şimdiden 50 dolardan daha düşük bir fiyata satın alabilirsiniz. Son Madden oyununda yapılan yükseltmeler arasında daha gerçekçi oyuncu hareketi için sporcu fiziğinde daha fazla çeşitlilik, takım arkadaşlarınızın daha akıllı yapay zeka davranışı ve daha gerçekçi bir saha deneyimi için geliştirilmiş FieldSENSE yer alıyor.

Daha fazla teknoloji ve oyun fırsatı

Vakum ve temizlik fırsatları

Neden bunu seviyoruz?

Bissell’in TikTok’un ünlü döşeme ve halı temizleyicisi, evcil hayvanların olduğu… veya çocukların… veya kırmızı şarap içenlerin olduğu evlerde bir zorunluluktur. Ağırlığı dokuz poundun biraz üzerinde olan bu taşınabilir temizleyici, halılar veya kilimler, mobilyalar ve hatta araba içlerindeki hem yeni hem de eski lekeleri çıkarmak için su ve OXY çözümü içerir. Target’ın işi, temizlik sırasında tanktaki suyun sıcaklığını koruyan ProHeat modelidir.

Daha fazla vakum ve temizlik fırsatı

Ev ve mutfak fırsatları

Neden bunu seviyoruz?

Hiçbir şey, büyük bir alışveriş etkinliğinin, her yemek tutkununun yapılacaklar listesinde yer alması neredeyse garanti olan bir KitchenAid mikserinin indirime girmesine benzeyemez. Neredeyse %40’lık bir fiyat düşüşüne sahip olan bu Kase Kaldırma modeli, daha ucuz Tilt Head modellerinin karıştırma gücünü iki katına çıkarıyor ve parti başına 11 düzine kurabiye yapabiliyor, yedi kilo ekmek yoğurabiliyor veya 5,5’lik gücüyle bir partide altı kilo patates ezebiliyor. – litrelik kase.

Daha fazla ev ve mutfak fırsatı

Daha çeşitli fırsatlar

Target ayrıca müşterileri daha fazla alışveriş yapmaya teşvik etmek için bedava para vermekten çekinecek biri değil. Amazon’un, Amazon Photos’a kaydolmayı ücretsiz 15 $ Prime Day kredisi karşılığında takas eden promosyonuna benzer şekilde, Target, belirli bir kategoriden belirli bir miktardaki satın alma işlemlerine hediye kartları ekliyor:

Tatil planlayan Çevre üyeleri ayrıca, şehir turları, günlük geziler ve dünyanın dört bir yanından açık hava gezileri gibi 300.000’den fazla deneyimi içeren Tripadvisor’un Yapılacak Şeyler sekmesinde de %20 tasarruf edebilir.

Teknory