Teknik fırsat: 40 $ karşılığında bir Apple Pencil alternatifi edinin

TL;DR: 28 Eylül itibarıyla, iPad’ler ve tabletler için Digi Pen 99,95 $ yerine yalnızca 39,99 $ fiyatla satışa sunuldu; bu, sınırlı bir süre için %59’luk bir tasarruf anlamına geliyor. El yazısının rahatlığı yerine dijital dosyaların rahatlığını tercih ediyorsanız, ihtiyacınız olan tek şey tabletiniz için iyi bir kalemdir. Apple Pens tek seçeneğiniz değil ve kesinlikle en […]

Teknik fırsat: 40 $ karşılığında bir Apple Pencil alternatifi edinin

TL;DR: 28 Eylül itibarıyla, iPad’ler ve tabletler için Digi Pen 99,95 $ yerine yalnızca 39,99 $ fiyatla satışa sunuldu; bu, sınırlı bir süre için %59’luk bir tasarruf anlamına geliyor.


El yazısının rahatlığı yerine dijital dosyaların rahatlığını tercih ediyorsanız, ihtiyacınız olan tek şey tabletiniz için iyi bir kalemdir. Apple Pens tek seçeneğiniz değil ve kesinlikle en ucuzları da değil. Kalite ve hassasiyetten ödün vermeyen bir Apple Pen alternatifi istiyorsanız iPad’ler ve tabletler için Digi Pen’i deneyin. Bu şık kalem, uzun pil ömrüne, sezgisel tasarıma ve %59 indirimli olmasına rağmen düşük bir fiyata sahiptir.

Apple Pen alternatifiyle tasarruf edin

Bu şık kalem, iPad’ler için harika bir aksesuardır. Dayanıklı ve hassas 1,2 mm’lik ince bir uca sahiptir ve hatta kaleminizi taşıma sırasında güvende tutmak için bir kalem ucu kapağıyla birlikte gelir. Tamamen şarj edildiğinde bu kalem 20 saate kadar çalışabilir ve iki yıla kadar bekleme süresine sahiptir, böylece çok uzun bir ara olsa bile ödev molası verdiğinizde kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Kalemin gövdesindeki üç gösterge ışığı size ne kadar güç kaldığını gösterir ve kalem herhangi bir USB-C kablosuyla şarj edilebilir.

Bir ekrana yazmak hiçbir zaman tam olarak bir sayfaya yazmak gibi gelmeyebilir, ancak bu iPad kalemi iyileştirilmiş avuç içi reddi, eğim ve hassas uç gibi özelliklerle bunu biraz daha yakına getiriyor. Avuç içi reddi özellikle yardımcı olur çünkü elinizi ekrana daha doğal bir şekilde yerleştirmenizi sağlar. Bu kalem aynı zamanda dokunmatik aktivasyon özelliğine sahiptir, ancak onu açmak veya kapatmak için iki kez dokunmanız gerekir, bu nedenle yazarken yanlışlıkla kapatma olasılığınız azalır.

iPad kullanıcıları için bütçe dostu bir kalem

Dijital notlarınızı elle yazmanın düşük maliyetli bir yolunu mu arıyorsunuz? Apple Pen’e para ödemeyin.

Bunun yerine Digi Pen’i 39,99 $’a (normal 99 $) alın.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory