Telefon Numarası Olmadan Telegram Nasıl Kullanılır

Telegram, gizliliğe öncelik veren yaklaşımı ve özellikleri nedeniyle popülaritesini artırıyor ve bu da onu güçlü bir mesajlaşma uygulaması yapıyor. Ancak şirket, kullanıcıların bir telefon numarası ile kayıt olmalarını şart koşuyor, bu da bazı kişileri devre dışı bırakıyor. Yine de, bu soruna bazı geçici çözümler var. Telegram’a telefon numaranızı vermek istemiyorsanız, aşağıda denemenin birkaç yolu vardır. […]

Telefon Numarası Olmadan Telegram Nasıl Kullanılır

Telegram, gizliliğe öncelik veren yaklaşımı ve özellikleri nedeniyle popülaritesini artırıyor ve bu da onu güçlü bir mesajlaşma uygulaması yapıyor. Ancak şirket, kullanıcıların bir telefon numarası ile kayıt olmalarını şart koşuyor, bu da bazı kişileri devre dışı bırakıyor. Yine de, bu soruna bazı geçici çözümler var.

Telegram’a telefon numaranızı vermek istemiyorsanız, aşağıda denemenin birkaç yolu vardır. Hizmet iyi çalışacak, ancak önce Telegram’ın onay alması gerekiyor. Tüm detaylar için okumaya devam edin.

Telefon Numarası Olmadan Telegram Kullanma

Kaydolduğunuzda, uygulama devam etmeden önce bir telefon numarası girmenizi isteyecektir. Ancak, bazı hileler yardımıyla, gerçek telefon numaranızı kullanmadan kolayca bir Telegram hesabına kaydolabilirsiniz. Birçok kişi gizlilik nedeniyle alternatif bir yöntem seçer.

Google sesi

Google Voice’un çalışması için mevcut bir ABD numarası gerekir. Numaranızı Google’a vermeniz gerekse de, Telegram’a gerçek numaranızı vermiyorsunuz. Google size farklı bir numara sağlar. En güvenli seçenek değil ama çok uygun.

 1. İndir Google sesi cihazınızdaki uygulama.
 2. Öğle yemeği “Google sesi.”
 3. Google hesabınızla giriş yapın ve üzerine dokunun. “Aramak.”
 4. Konumunuzu seçin.
 5. simgesine dokunarak listeden mevcut herhangi bir numarayı seçin. “SEÇME.” Bu, Google telefon numaranız olur.
 6. Dokunarak numarayı kabul etmeyi seçin “Doğrulamak.”
 7. Telefon görüşmeleri yapmak için Google Voice’a izin verin.
 8. Mevcut telefon numaranızı girin. Bu, Telegram’a gönderilmeyecek.
 9. Üzerine dokunun “Kodu gönder” onu almak için
 10. Musluk “Sona ermek” Kurulum işlemini tamamlamak için.

Google Voice numaranızı aldıktan sonra, onu Telegram’a kaydolmak için kullanabilirsiniz. Yeni hesabınızı oluşturmak için Telegram’dan Google Voice numarasına bir SMS alacaksınız. O andan itibaren artık gerekli olmamalı.

Yeni numaranızı unutursanız, Google Voice uygulaması numarayı saklar. Telegram veya başka bir uygulama için almanız gerekirse, ona nasıl erişeceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

 1. Öğle yemeği “Google sesi.”
 2. Üzerine dokunun “Ayarlar.”
 3. Numaranızı not edin.

Brülör

Burner, telefon aramalarını sahte bir numaradan gerçek numaranıza yönlendiren bir uygulamadır. Başkaları sizi aradığında sadece Brülör numarasını görürler. Bir Telegram hesabı oluşturmak için kullanabileceğiniz bir haftalık ücretsiz deneme süresi vardır.

Burner’ın arkasındaki kişiler, gerçek telefon numaranızı kimseyle paylaşmaz ve iki hesap türü sunar. Bir haftalık kısa süreli ücretsiz denemenin yanı sıra bir abonelik planı da var. Parasını ödersen numara istediğin kadar senindir.

 1. İndir Brülör uygulaması
 2. Yükleme işlemi tamamlandığında uygulamayı başlatın.
 3. Seçme “Numaranızı seçin.”
 4. Gerçek telefon numaranızı girin.
 5. Burner’ın Hizmet Şartlarını kabul edin.
 6. Bir telefon numarası seçin.
 7. “Ücretsiz Deneme”yi seçerek devam edin. Kayıt sırasında numaraya yalnızca bir kez ihtiyacınız olduğu için aboneliğe ihtiyacınız yoktur.

Bu yapıldıktan sonra, hemen bir Telegram hesabı için kaydolmaya başlayabilirsiniz. Ancak denemenizi iptal ettiğinizden emin olun, aksi takdirde ücretlendirilirsiniz.

 1. Açık “Google oyun telefonunda.
 2. Üzerine dokunun “Abonelikler.”
 3. Ücretsiz denemeyi seçin ve üzerine dokunun. “Aboneliği iptal et.”
 4. Seçiminizi onaylayın.
 5. Bir neden seçin ve ardından simgesine dokunun. “Devam etmek.”

Brülör ücretsiz denemenizi iptal etmek, yanlışlıkla yapılan ödemelerden kaçınmanıza yardımcı olur. Bununla birlikte, Telegram hesabınız bozulmadan kalır.

FreePhoneNum.com’u kullanın

bu FreePhoneNum.com web sitesi tek kullanımlık numaralar listesinden seçim yapmanızı sağlar. Kısacası, sahipleri bunları herkesin kullanması için bir kuruş ödemeden sağlar. Numarayı seçtiğinizde, Telegram doğrulama metinleri de dahil olmak üzere o numaraya gönderilen SMS’lere erişmek için üzerine tıklayın.

Mesaj ulaşmadıysa, web sayfasını yenileyin. Muhtemelen bundan sonra ortaya çıkacaktır.

Unutulmaması gereken bir şey, eğer numaraya tıklarsa herkes bu web sitesindeki mesajları görebilir. Bu nedenle, SMS ile ilgili hizmetleri test etmek ve doğrulama kodları almak dışında, numarayı hassas amaçlar için kullanmamalısınız.

Ancak, numaranın çalışmadığı zamanlar vardır. Tek yol denemeye devam etmek ve Telegram’ın bunu kabul edip etmediğini görmek.

MetinŞimdi

MetinŞimdi kullanıcıların Wi-Fi üzerinden arama yapmalarını ve SMS göndermelerini sağlayan bir uygulamadır. Kullanması ve indirmesi ücretsizdir.

 1. İndirin ve kurun “Şimdi Yaz.”
 2. Uygulamayı başlatın.
 3. Seçme “ÜYE OLMAK.”
 4. Kurulum seçenekleri arasından seçim yapın.
 5. Seçmek “REDDETMEK” veya “İZİN VERMEK” konumlarınıza erişim için.
 6. Ücretsiz bir numara seçin.

Ücretsiz numaranızı aldıktan sonra, kolayca bir Telegram hesabı oluşturabilirsiniz. İsterseniz ücretli numaralar da vardır.

SMS Al

Bu, FreePhoneNum.com’a benzer başka bir web sitesidir. Bununla birlikte, Birleşik Krallık, Endonezya, Hollanda ve İsveç için de ABD merkezli iseniz ekstra gizlilik ve erişilebilirlik sağlayan numaralara sahiptir. İşte web sitesini nasıl kullanacağınız.

 1. Gitmek SMS alma web sitesi
 2. Bir numara konumu seçin.
 3. Bir numara seçin ve Telegram’ın kurulum alanına girin.
 4. Tıklamak “SMS oku” mesajları ortaya çıkarmak için ReceiveSMS web sitesinde.
 5. Telegram hesabınızı kurmak için aldığınız kodu girin.

Bu web sitesi, kullandığınız sayıları ve bunları kaç kez kullanabileceğinizi sınırlamaz. Arkasındaki insanlar cömerttir, bu yüzden anonim kalmak istediğinizde geri dönebilirsiniz.

Ne yazık ki, sahte olsun ya da olmasın, herhangi bir numara kullanmadan Telegram hesabı oluşturmanın gerçek bir yolu yoktur.

Telegram Hesabınızı Oluşturma

Yukarıda açıklanan hilelerden herhangi birini uyguladığınızda kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz. Nasıl gittiğinden emin değilseniz, talimatların tamamı burada.

 1. İndirin ve kurun Telgraf
 2. Öğle yemeği “Telgraf” cihazınızda.
 3. Seçme “MESAJLAMAYA BAŞLAYIN.”
 4. Kullanmak istediğiniz yeni oluşturulan telefon numarasını girin ve ardından öğesine dokunun. “SONRAKİ.”
 5. SMS’ten aldığınız kodu girin ve ardından öğesine dokunun. “SONRAKİ.”
 6. İnsanlarla mesajlaşmaya başlayın.

Birçok kişinin diğer sosyal medya platformlarından Telegram’a geçmesiyle, şirketin bu kadar büyüme yaşaması şaşırtıcı değil. Telefon numarası gerekliliği Telegram’ın değerlerine aykırı görünse de, bunu kabul etmelisiniz. İyi haber şu ki, yasal olarak gerçek numaranızı vermeniz gerekmiyor.

Teknory