The Conjuring 4: Çıkış tarihi tahmini, oyuncu kadrosu, olay örgüsü ve daha fazlası

Josh Tyler ❘ Yayınlanan: 2022-12-09T17:22:00 ❘ Güncellenmiş: 2022-12-09T17:22:56 İşte Ed ve Lorraine Warren’ın oynayacağı bir sonraki ürkütücü macera olan The Conjuring 4 hakkında olası bir çıkış tarihinden oyuncu kadrosuna, olay örgüsüne ve diğer ayrıntılara kadar bildiğimiz her şey. The Conjuring, inanılmaz görüntüleri, film yapımı ve pratik efektleriyle korku hayranlarını şaşırttı. Perron ailesinin musallat olma hikayesi, […]

The Conjuring 4: Çıkış tarihi tahmini, oyuncu kadrosu, olay örgüsü ve daha fazlası

Yayınlanan: 2022-12-09T17:22:00

Güncellenmiş: 2022-12-09T17:22:56

İşte Ed ve Lorraine Warren’ın oynayacağı bir sonraki ürkütücü macera olan The Conjuring 4 hakkında olası bir çıkış tarihinden oyuncu kadrosuna, olay örgüsüne ve diğer ayrıntılara kadar bildiğimiz her şey.

The Conjuring, inanılmaz görüntüleri, film yapımı ve pratik efektleriyle korku hayranlarını şaşırttı. Perron ailesinin musallat olma hikayesi, son zamanların en iyi korku filmlerinden biri olarak kabul ediliyor.

Başarısı, The Conjuring 2 ve The Conjuring 3: The Devil Made Me Do It’de iki devam filminin yanı sıra birkaç yan film ortaya çıkardı.

Ancak korku hayranları, gerçek hayattan bir hayalet hikayesinin bir sonraki anlatımında Warren’ları tekrar ziyaret etmek için can atıyorlar. Şimdi, The Conjuring 4 onaylandı, işte şimdiye kadar bildiğimiz her şey.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

The Conjuring 4 çıkış tarihi: Ne zaman çıkıyor?

Aralık 2022 itibariyle, The Conjuring 4’ün onaylanmış bir çıkış tarihi yok – ancak 2024’te piyasaya sürülmesini bekleyebiliriz.

2023’ün sonlarında ortaya çıkma şansı olsa da, Conjuring yan ürününün devamı olan The Nun 2’nin 8 Eylül 2023’te vizyona girmesi bekleniyor. Stüdyonun ikiye katlanması pek olası değil.

tarafından hazırlanan bir rapora göre Son tarihDavid Leslie Johnson-McGoldrick, ikinci ve üçüncü Conjuring filmlerini kaleme aldıktan sonra senarist olarak geri dönecek. Üç Conjuring filminin de yapımcıları olan James Wan ve Peter Safran da bu rolle geri dönecekler.

Conjuring 4 oyuncu kadrosu: İçinde kim var?

Patrick Wilson ve Vera Farmiga’nın The Conjuring 4’te Ed ve Lorraine Warren olarak geri dönmesi bekleniyor.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Yine de, Hollywood Muhabiri “Şu anda herhangi bir anlaşma yapılmadı” diyor ve filmin oyuncu kadrosuyla ilgili daha fazla güncelleme yapılmadı.

The Conjuring serisi vaka bazında bir yaklaşım benimseme eğiliminde olduğundan, Warren’lar her devam filminde farklı doğaüstü raporları araştırırken, geçmiş filmlerden kimsenin – elbette bebek Annabelle dışında – görünmesini beklemeyin.

Conjuring 4 konusu: Konusu nedir?

Şu anda The Conjuring 4 için resmi bir olay örgüsü yok ama hayranlar dördüncü filmin sonunda en ünlü vakaları olan The Amityville Horror’u ele alacağından umutlu.

Dördüncü filmin üstesinden gelebileceği diğer yüksek profilli musallatlar arasında Snedeker evi, Smurl musallat ve Haunting of Union Cemetery yer alıyor.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

The Devil Made Me Do It’i yöneten Michael Chaves daha önce şöyle demişti: “80’lerde gerçekten ilginç bazı dava dosyaları var ve bunların hiçbirini vermeden Warren’ları bu tanınmış figürler olarak görmek de ilginç. inceleme altında, şüpheciler onlara geliyor, polis departmanlarıyla çalışıyorlar.

“Ne [The Devil Made Me Do It] umarım Warrens için bu yeni bölümü açar. Bunun The Conjuring filmlerine çok benzersiz bir sonu var. Buradan nereye gidebileceğini görmek beni heyecanlandırırdı. Warren’lar neyin içine girebilir? Kariyerlerine ne oldu? Bence çok fazla olasılık var.”

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Conjuring 4 fragmanı: Fragman var mı?

Bir sonraki Conjuring filmi henüz yapım aşamasına geçmediği için, görüntü yok.

Şimdilik fragmanı tekrar izleyebilirsiniz. üçüncü filmkendinize birçok karakteri hatırlatmak için.

The Conjuring 4 hakkında bildiğimiz her şey bu kadar. Bu makaleyi yeni duyurular üzerine güncelleyeceğiz ve bu arada aşağıdaki diğer TV ve film merkezlerimize göz atacağız:

M3GAN | Konstantin 2 | Çığlık 6 | Deadpool 3 | Fantastik Dörtlü | Yenilmezler: Kang Hanedanı | Yenilmezler: Gizli Savaşlar | Marvel Zombileri | Harikalar | Agatha: Kaos Meclisi | Zehir 3 | Daredevil: Yeniden Doğmak | Bıçak MCU’su | Kaptan Amerika 4 | Avatar 2 | Örümcek Adam: Örümcek Ayetinin Ötesinde

Teknory