‘The Flash’ Yıldızı Rol Alacağını Reddetti, Ancak 2 CW Karakteri İlk Filmlerini Yaptı

Warner Bros. Television/The CW aracılığıyla görüntü Flaş hayranları pek çok yönden hayal kırıklığına uğrattı, ancak Arrowverse meraklıları için en büyüklerinden biri, 2020’de The CW’nin “Crisis on Infinite Earths” etkinliğinin böyle bir geçiş yolu sunmasına rağmen, Grant Gustin’den Barry Allen’ın Ezra Miller’ın filminde hiçbir yerde görünmemesi. Ve ağın bir zamanlar genişleyen, şimdi ölü olan DC TV […]

‘The Flash’ Yıldızı Rol Alacağını Reddetti, Ancak 2 CW Karakteri İlk Filmlerini Yaptı

Warner Bros. Television/The CW aracılığıyla görüntü

Flaş hayranları pek çok yönden hayal kırıklığına uğrattı, ancak Arrowverse meraklıları için en büyüklerinden biri, 2020’de The CW’nin “Crisis on Infinite Earths” etkinliğinin böyle bir geçiş yolu sunmasına rağmen, Grant Gustin’den Barry Allen’ın Ezra Miller’ın filminde hiçbir yerde görünmemesi. Ve ağın bir zamanlar genişleyen, şimdi ölü olan DC TV evrenine yaptığımız tek selam, dahil edilmesiyle tuhaf görünüyordu, ancak şimdi ilk etapta onlar bile değilmiş gibi görünüyor.

Evet, hepimiz Golden Age Flash Jay Garrick’in kısa bir an için oynadığını düşündük. Flaş TV ustası Teddy Sears, ancak oyuncu öyle olduğunu inkar etti – bu da hayranların bizim sadece içine girdiğimizi düşünmesine neden oldu. Siyah ayna Land, ama bu başka bir zaman için bir tartışma. Sears’tan Jay ortaya çıksa da çıkmasa da, Flaş İzleyiciler onları kaçırmış olsa da, Arrowverse’ten diğer iki tanıdık karakterin sinematik çıkışlarını içeriyor.

Önce Barry’nin iş arkadaşları olarak görünen ve ardından değişen zaman çizelgesinde Barry 2’nin oda arkadaşları olarak görünen söz konusu iki karakter Patty Spivot ve Albert Desmond’dur. Televizyonda Patty, bir Central City dedektifiydi ve Shantel VanSanten’in canlandırdığı Gustin’in süratçisine aşıktı. Filmde Patty’yi canlandırıyor. Derry Kızlar aktris Saoirse-Monica Jackson.

Bu arada Albert Desmond, çizgi roman kötü adamı Doctor Alchemy’nin çok gevşek bir uyarlamasıdır. Rudy Mancuso, filmde görünüşte hiçbir kötü eğilimi olmayan Albert’i canlandırıyor. Albert’i Barry’nin bir arkadaşı yapmak, Arrowverse versiyonundan ilham almış gibi görünüyor. Julian Albert olarak yeniden adlandırılan karakter, Flaş tarafından canlandırıldığı gibi üçüncü sezon Harry Potter simge Tom Felton.

Flaş Arrowverse ile bağlantı kurarken topu düşürmüş olabilir, ancak hayranların yakından ilgilenip ilgilenmediklerini takdir etmeleri için birkaç bağlantı var.

Yazar hakkında

avatarı

Hıristiyan Kemik

Christian Bone, We Got This Covered’de bir Personel Yazar/Editördür ve Winchester Üniversitesi’nden Yaratıcı Yazarlık derecesi ile mezun olduğundan beri tam on yıldır filmler ve TV hakkındaki düşünceleriyle interneti karıştırmaktadır. Genellikle herhangi bir Marvel veya DC hakkında yazarken bulunabilir. Yine de ona sorsanız, muhtemelen en sevdiği süper kahraman filminin ‘İnanılmaz Aile’ olduğunu söylerdi.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow