The Last Of Us Part II Remastered, 10 Dolarlık Yükseltme Seçeneğiyle Ocak Ayında PS5’e Çıkacak

PlayStation ve geliştirici Naughty Dog, The Last of Us Part II Remastered’ı duyurdu ve yalnızca 19 Ocak 2024’te PlayStation 5’e çıkacak. 4K çözünürlük ve kilitsiz kare hızı seçeneği gibi beklediğiniz tüm görsel ve performans yükseltmelerini içeriyor. Değişken yenileme hızının yanı sıra yeni rogue benzeri modu ve daha fazlasını destekleyen TV’ler. Naughty Dog, “Sürükleyici kampanya, teknolojik […]

The Last Of Us Part II Remastered, 10 Dolarlık Yükseltme Seçeneğiyle Ocak Ayında PS5’e Çıkacak

PlayStation ve geliştirici Naughty Dog, The Last of Us Part II Remastered’ı duyurdu ve yalnızca 19 Ocak 2024’te PlayStation 5’e çıkacak. 4K çözünürlük ve kilitsiz kare hızı seçeneği gibi beklediğiniz tüm görsel ve performans yükseltmelerini içeriyor. Değişken yenileme hızının yanı sıra yeni rogue benzeri modu ve daha fazlasını destekleyen TV’ler.

Naughty Dog, “Sürükleyici kampanya, teknolojik gelişmeler, yeni modlar ve Bölüm II’nin yaratılışına dair anlayışınızı derinleştirecek yeni sahne arkası özellikleriyle birlikte geri dönüyor” Blog yazısı okur.

Aşağıdaki duyuru fragmanından The Last of Us Part II Remastered’ın nasıl göründüğüne göz atın:

Belki de bu yeniden düzenlemenin en büyük sürprizi No Return adlı yeni bir moddur. Naughty Dog bunu “oyuncuların rastgele karşılaşmalarda cesaretlerini kanıtlamalarına ve oyunun savaşını yeni şekillerde deneyimlemelerine olanak sağlamak için tasarlanmış” rogue benzeri bir hayatta kalma modu olarak tanımlıyor. Ayrıca, bazıları The Last of Us serisinde ilk kez oynanabilen çeşitli oynanabilir karakterler de içeriyor ve her biri, farklı oyun tarzlarına uyacak benzersiz özelliklere de sahip.

Bir blog yazısında şöyle yazıyor: “Oyuncular her koşuda kendi rotalarını çizecek, sizi çeşitli düşmanlarla karşı karşıya getirecek çeşitli gizlilik ve savaş karşılaşmaları arasından seçim yapacak ve herhangi bir karşılaşmaya yeni, beklenmedik faktörler ekleyebilecek benzersiz dönüşler yapacak.”

Her koşu, oyunculara istedikleri ödülleri, karakterlerini nasıl belirlemek istediklerini ve daha fazlasını seçme şansı verir. Ve ne kadar çok oynarsanız, o kadar çok karakterin ve görünümün kilidini açarsınız. Ayrıca koşularınızı özelleştirebilir ve internet bağlantısı gerektiren Günlük Koşunun parçası olarak global liderlik tablosunda yarışabilirsiniz.

The Last of Us Part II’yi oynadıysanız, çalınabilir bir gitara sahip olduğunu biliyorsunuzdur. Bu yeniden düzenleme, bu özelliği yeni bir Serbest oyun moduyla detaylandırıyor, “[It will] kilidi açılabilir bir dizi enstrümanın tellerini tıngırdatmanıza, performansınızı modüle etmek için ses FX pedallarını kullanmanıza ve setinizin modunu ve hissini özelleştirmek için çeşitli oyun içi konumlarda farklı karakterler olarak oynamanıza olanak tanır.”

The Last of Us Part II 2 Yeniden Düzenlendi Çıkış Tarihi PS4 PS5 Yükseltme Seçeneği

Bir diğer büyük eklenti ise oyuncuların daha önce oyundan kesilen oynanabilir sahneleri deneyimlemelerine olanak tanıyan yeni bir Kayıp Seviye setidir. Naughty Dog, bunların tamamen tamamlanmış seviyeler olmadığını, “bunun yerine, yalnızca Bölüm II’nin dünyasına dair bazı yeni bakış açıları görmenize izin vermekle kalmayıp, aynı zamanda onlara daha zengin bir bağlam sağlamak için yerleşik geliştirici yorumlarını da içeren erken geliştirme dilimleri” olduğunu söylüyor.

Oyunun ara sahnelerinin tamamında yönetmen Neil Druckmann’ın, anlatı lideri Halley Gross’un ve Troy Baker (Joel), Ashley Johnson (Ellie) ve Laura Bailey (Abby) gibi aktörlerin yeni kaydedilen yönetmen yorumları yer alıyor.

Naughty Dog, işin yeniden düzenleme tarafında, The Last of Us Part II’nin bu yeni versiyonunun “Fidelity Modunda yerel 4K çıkış, Performans Modunda 4K’ya yükseltilmiş 1440p ve VRR’yi destekleyen TV’ler için Kilitsiz Kare Hızı seçeneği de dahil olmak üzere gelişmiş grafikler” içerdiğini söylüyor. , artırılmış doku çözünürlüğü, artırılmış Ayrıntı Düzeyi mesafeleri, geliştirilmiş gölge kalitesi, animasyon örnekleme hızı ve daha fazlası.” Ayrıca dokunsal geri bildirim ve uyarlanabilir tetik entegrasyonu gibi DualSense özelliklerinin yanı sıra Tanımlayıcı Ses ve Konuşmadan Titreşime gibi ek erişilebilirlik seçeneklerine de sahiptir.

The Last of Us Part II 2 Yeniden Düzenlendi Çıkış Tarihi PS4 PS5 Yükseltme Seçeneği

The Last of Us Part I’in (yeniden yapım) kilidi açılabilir Speedrun Modu, The Last of Us Part II Remastered’da da geri dönüyor. Bu yenilemede ayrıca Ellie, Abby ve silahları için oyunun yeni geliştirilmiş Fotoğraf Modunda kullanılabilen bonus kaplamaların kilidini açabilirsiniz.

Son olarak The Last of Us Part II Remastered, aşağıda kontrol edebileceğiniz bir WLF Sürümü alıyor; bu sürümde oyun, bir çelik kitap kutusu, dijital içerik, 47 Society of Champion koleksiyon kartı, bir dizi emaye rozet ve bir Washington Liberation yer alıyor. Ön yama.

The Last of Us Part II 2 Yeniden Düzenlendi Çıkış Tarihi PS4 PS5 Yükseltme Seçeneği

Zaten PlayStation 4’te The Last of Us Part II’ye sahip olduğunuz için bu yeni sürümü satın almak istemiyorsanız, 10 $ karşılığında The Last of Us Part II Remastered’ın dijital versiyonuna yükseltebilirsiniz.

The Last of Us Part II 2 Yeniden Düzenlendi Çıkış Tarihi PS4 PS5 Yükseltme Seçeneği

The Last of Us Part II Remastered, yalnızca 19 Ocak 2024’te PS5’e çıkacak.

oyun hakkında daha fazla bilgi için okuyun oyun Bilgilendiricisi The Last of Us Part II incelemesini yapın ve ardından HBO’nun nasıl çalıştığını okuyun Bizden geriye kalanlar The Last of Us Part II’nin bir bölümünü uyarlayacak olan Sezon 2, 2025’te gösterime girecek. Ardından, Naughty Dog’un Ekim ayında Last of Us çok oyunculu oyunu “buzdayken” en az 25 çalışanını işten çıkardığı bildirildi ”


Gelecek yıl The Last of Us Part II Remastered’ı mı alacaksınız? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory