The Mandalorian nasıl izlenir: Disney+ için En İyi VPN

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN, Disney+’a desteklenmeyen konumlardan güvenilir bir şekilde erişebilir. Bir yıllık abonelik ExpressVPN(Yeni bir sekmede açılır) 86,51 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Üçüncü sezonun lansmanı için heyecanlı olduğunuza eminiz. mandaloryalı, çünkü kim değil? Bu çok popüler dizi sonunda 1 Mart’ta Disney+’a geri […]

The Mandalorian nasıl izlenir: Disney+ için En İyi VPN

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN, Disney+’a desteklenmeyen konumlardan güvenilir bir şekilde erişebilir. Bir yıllık abonelik ExpressVPN(Yeni bir sekmede açılır) 86,51 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor.


Üçüncü sezonun lansmanı için heyecanlı olduğunuza eminiz. mandaloryalı, çünkü kim değil? Bu çok popüler dizi sonunda 1 Mart’ta Disney+’a geri dönecek, bu yüzden arkanıza yaslanın, rahatlayın ve Din Djarin ile Grogu’nun en son maceralarını izleyin.

Bu, Disney+’ı desteklemeyen bir konumdan bağlanmaya çalışmadığınız sürece geçerlidir. Pakistan, Küba, Sudan, Afganistan, Madagaskar, Kenya, Uganda, Azerbaycan, Ermenistan, Bangladeş, Sri Lanka, Kıbrıs, Butan, Gana ve Suriye’den bağlanmaya çalışıyorsanız Disney+ aboneliğinize erişiminiz engellenecektir. Bu ablukayı atlamanın tek yolu bir VPN kullanmaktır.

Akış dostu bir VPN ile gerçek IP adresinizi gizleyebilir ve Disney+’ı destekleyen bir konumdaki güvenli bir sunucuya bağlanabilirsiniz. İşlem aslında gerçekten hızlı ve kolaydır. En sevdiğiniz VPN’e abone olun, işletim sisteminiz için uygulamayı indirin ve ardından başka bir konumdaki sunucuya bağlanın. Bu, Disney+’ı kandırarak hesabınıza erişim sağlamasını sağlar, yani izleyebileceğiniz anlamına gelir. mandaloryalı dünyanın herhangi bir yerinden.

ExpressVPN(Yeni bir sekmede açılır) güçlü bağlantı hızları, güçlü şifreleme seviyeleri, güvenilir müşteri desteği ve aynı anda beş adede kadar bağlantıyla akış için tartışmasız en iyi hizmettir. ExpressVPN, Netflix ve HBO Max gibi diğer akış sitelerinin engellemesini de kaldırabilir, bu da sık seyahat ediyorsanız bunu ciddi olarak düşünmeniz gereken bir şey haline getirir.

Bir yıllık ExpressVPN aboneliği 86,51 £ karşılığında satışta olup liste fiyatından %49 tasarruf etmenizi sağlar. Bu plan, fazladan üç ay ve ücretsiz olarak bir yıllık sınırsız bulut yedekleme ile gelir. Aboneler ayrıca 30 günlük para iade garantisi alırlar. Buna ihtiyacınız olacağını düşünmüyoruz, ancak yanınızda olması güzel bir şey.

üçüncü sezonunu izle mandaloryalı en iyi anlaşma ile ExpressVPN(Yeni bir sekmede açılır).

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow