Trust Wallet'tan Bitcoin Nasıl Satılır

Bitcoin'inizi Trust Wallet aracılığıyla yönetmek, her gün milyonlarca kripto kullanıcısının yaptığı güvenli ve güvenli bir işlemdir.

Trust Wallet'tan Bitcoin Nasıl Satılır

Ne yazık ki, Bitcoin'inizi satmak her zaman sat düğmesini bulmak ve nakit çekmek kadar kolay değildir. Çoğu kripto para birimi önce değiştirilmeli ve sonra paraya çevrilmelidir. Neyse ki, Bitcoin dünyada en yaygın olarak kabul edilen kripto para birimlerinden biridir ve onu satması en kolay olanlardan biri yapar.

Trust Wallet kullanarak Bitcoin'inizi nasıl satacağınızı öğrenmek için okumaya devam edin.

Satışa Başlamadan Önce

Doğrudan Trust Wallet uygulamasından satış yapamayacağınızı anlamak önemlidir. Önce Bitcoin'inizi uygulamadan bir kripto para borsasına göndermelisiniz. Bir kripto para borsasında hesap oluşturmak ücretsizdir ve Bitcoin'inizi Trust Wallet'tan çekmenin ilk adımıdır.

Kripto Borsası

Kurmanız gereken ilk şey, bir kripto para borsasında bir hesaptır. Önerdiğimiz bir tanesi Binance . Bu, 60'tan fazla fiat para birimini destekleyen iyi bilinen bir borsadır. Binance ayrıca banka kartlarını, kredi kartlarını, banka havalelerini ve nakit bakiyelerini de destekler.

Dikkate alınması gereken bir başka iyi değişim de , birçok özellik sunan ve Bitcoin'inizi satabilen Coin Base'dir. Ancak, Bitcoin'inizi gönderme ve satma konusunda tam bir eğitim okuyabilmeniz için bu makalenin amaçları doğrultusunda Binance'i kullanacağız.

Bitcoin'inizi satma sürecini başlatmak için kripto adresinizi Binance'e kopyalamanız gerekir. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:

 1. Binance hesabınıza giriş yapın. Otomatik olarak Gösterge Tablosuna yönlendirileceksiniz.

 2. “Cüzdan” üzerine tıklayın.

 3. Üst gezinme çubuğunda “Fiat ve Spot”a dokunun.

 4. Nakde çevrilebilecek kripto para birimlerinin bir listesini görmelisiniz. Bitcoin'i bulun ve “Para Yatır”a tıklayın.

 5. Ağda Gezin.

 6. Kullandığınız Ağı seçin.

 7. Binance adresini bulun ve kopyala'yı tıklayın.

 8. Bu adresi daha sonra kullanmak üzere güvenli bir yere yapıştırabilirsiniz.

Artık Bitcoin'iniz için bir Binance adresiniz olduğuna göre, Bitcoin'inizi Trust Wallet'tan borsaya göndermeyi tamamlayabilirsiniz.

Bir PC'de Trust Wallet Aracılığıyla Bitcoin Nasıl Satılır?

Trust Wallet teknik olarak yalnızca bir mobil uygulama olduğundan, Trust Wallet'tan Bitcoin satmak için PC'nizde bir Android Emülatörü kurmanız gerekir. Kullanabileceğiniz güvenilir bir emülatör, Bluestacks Android Emülatörüdür. Emülatörün içinde Trust Wallet'ı nasıl indireceğiniz aşağıda açıklanmıştır:

 1. Play Store uygulamasına çift tıklayın.

 2. Trust Wallet'ı arayın.

 3. Uygulamayı yükle.

Artık öykünücüyü ve uygulamayı yüklediğinize göre, Bitcoin'inizi satmayı tamamlayabilirsiniz.

 1. Trust Wallet'ı açın ve yeni bir cüzdan oluşturun ya da önceden kurduğunuz cüzdanda oturum açın.

 2. "Cüzdan" sayfasına gidin.

 3. Bitcoin cüzdanını açmak için Bitcoin'e tıklayın.

 4. “Gönder”e dokunun.

 5. Bu makalenin “Crypto Exchange” bölümünde bulduğunuz Binance adresini kopyalayın. Bu adresi “Alıcı Adresi” alanına yapıştırın.

 6. Göndermek istediğiniz Bitcoin miktarını girin.

 7. “Devam” üzerine dokunun. Para çekme işlemini onaylayın. Onayladıktan sonra işlemin tamamlanması 30-60 dakika sürebilir.

Bitcoin'inizi Trust Wallet'tan Binance'e gönderdikten sonra, fiat para birimi için Bitcoin satışını tamamlamanız gerekir. Binance'de Bitcoin satışının nasıl tamamlanacağına ilişkin bir öğreticiyi okumak için bu makalenin "Satışı Tamamlayın" bölümüne gidin.

Bir iPhone'da Trust Wallet Aracılığıyla Bitcoin Nasıl Satılır

Trust Wallet, kripto para birimini satılacak borsaya göndermek de dahil olmak üzere iPhone'unuzda Bitcoin'inizi verimli bir şekilde yönetmenize olanak tanır. Bitcoin'inizi Trust Wallet'ınızdan Binance borsasına göndermek için aşağıdakileri yapın:

 1. Trust Wallet uygulamasını açın ve “Cüzdan”a dokunun.

 2. “Gönder”e tıklayın.

 3. Bu makalenin “Crypto Exchange” bölümünden Binance adresini kopyalayın. Bu adresi "Alıcı Adresi" alanına yapıştırın.

 4. Satmak istediğiniz Bitcoin miktarını girin.

 5. "Bitti"ye basın. Aktarımı onaylamanızı isteyen bir ekrana yönlendirileceksiniz. “Onayla”ya basın.

Onaylamak için tuşuna bastığınızda, Bitcoin Trust Wallet'tan Binance'e aktarılacak ve satışı tamamlayabileceksiniz. Lütfen para çekme işleminin Binance'de görünmesinin 60 dakika kadar sürebileceğini unutmayın.

Trust Wallet'tan Bitcoin'inizin satışını nasıl tamamlayacağınızı öğrenmek için bu makalenin "Satışı Tamamlayın" bölümüne gidin.

Bir Android Cihazda Trust Wallet Aracılığıyla Bitcoin Nasıl Satılır

Trust Wallet on Android, Bitcoin'inizi yönetmek için harika bir kripto para cüzdanıdır. Hesabınız Binance'de kurulduktan sonra artık Trust Wallet'ta bulunan Bitcoin'i satılmak üzere borsaya gönderebilirsiniz. Bitcoin'inizi Android cihazınızdan Binance'e nasıl göndereceğiniz aşağıda açıklanmıştır:

 1. Trust Wallet uygulamanızda “Cüzdan”a dokunun.

 2. "Gönder" düğmesini bulun ve basın.

 3. Bu makalenin “Crypto Exchange” bölümünde bulduğunuz Binance adresini kopyalayın. Adresi "Alıcı Adresi" alanına yapıştırın.

 4. Satmak istediğiniz Bitcoin miktarını “Miktar” alanına girin.

 5. “Devam”a dokunun. Aktarımı onayla ekranında “Onayla”ya basın.

Para çekme işlemini onayladıktan sonra, Bitcoin'in Binance'de görünmesi 60 dakika kadar sürebilir. Trust Wallet Bitcoin'inizin satışını tamamlamak için bu makalenin "Satışı Tamamlayın" bölümüne gidin.

Satışı Tamamla

Artık Bitcoin'inizi Trust Wallet hesabınızdan Binance'e aktardığınıza göre, yapmanız gereken tek şey onu seçtiğiniz Fiat para birimi için satmak. Bitcoin'inizi satmak için şu adımları izleyin:

 1. Binance'e gidin ve kontrol panelinizi açın.

 2. “Kripto Satın Al” menüsüne gidin.

 3. “Sat” alanına dokunun.

 4. Satmak istediğiniz tutarı girin.

 5. Aşağıdaki seçeneklerden “Bitcoin”i seçin. “İleri”ye dokunun ve onay sayfasında “Onayla”ya tıklayın.

Artık Bitcoin'i Trust Wallet'ınızdan sattınız.

Fiat para birimi bakiyenizi Binance cüzdanından çekebilirsiniz ve nakit sizindir. Binance, itibari para biriminizi bir banka kartına veya banka hesabına çekmenize olanak tanır. Banka hesabınıza para çekme işlemi yaklaşık 30-60 dakika sürebilir.

Ayrıca, borsadan her nakit çektiğinizde sizden bir para çekme ücreti alınacağını da unutmamak önemlidir. Ücretlerden tamamen kaçınmak istiyorsanız, Eşler Arası'nı kullanabilirsiniz. Burası, fiat para birimi için kriptonuzu başka bir kullanıcıyla değiştirdiğiniz yerdir.

Nakit Çekme – Bitcoin ve Trust Wallet

Trust Wallet, tüm Bitcoin'lerinizi yönetmeyi kolaylaştıran bir kripto para birimi dijital cüzdanıdır. Kripto para biriminizi kripto borsasına çekmek, Bitcoin'inizi fiat nakit olarak satmanın tek yoludur. Trust Wallet, bunu, gerektiğinde tamamlayabileceğiniz güvenli ve güvenli bir süreç haline getirir.

Yakın zamanda Trust Wallet'tan bir kripto borsasına Bitcoin gönderdiniz mi? Bu makalede sunulan yöntemlerden herhangi birini kullandınız mı? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize deneyiminizden bahsedin.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow