Ücretsiz olarak Google’ın engellemesi nasıl kaldırılır?

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN ile çevrimiçi kısıtlamaları aşın. Bir yıllık abonelik ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) 81,38 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan ayrıca bir para iade garantisi ile birlikte gelir. Dünyanın dört bir yanından ekstra içeriğin engellemesini kaldırmak için bir VPN kullanmak yeni […]

Ücretsiz olarak Google’ın engellemesi nasıl kaldırılır?

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN ile çevrimiçi kısıtlamaları aşın. Bir yıllık abonelik ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) 81,38 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan ayrıca bir para iade garantisi ile birlikte gelir.


Dünyanın dört bir yanından ekstra içeriğin engellemesini kaldırmak için bir VPN kullanmak yeni bir fikir değil. Çoğu insan, dünyanın herhangi bir yerinden Netflix ve HBO Max gibilerine erişmek için bu hizmetleri kullanma kavramına aşinadır, peki ya Google?

Google’ın tüm ürün ve hizmetlerinin engellemesini kaldırmak için bir VPN’e ihtiyacınız olmayacağını düşünebilirsiniz, ancak bazı insanlar için bu bir zorunluluktur.

Google için bir VPN’e mi ihtiyacınız var?

Bazı hükümetler, bilgi akışını kontrol etmek için Google’a erişimi engeller. Google’ın hizmetlerindeki kesintileri kendi üzerinden takip edebilirsiniz. Trafik Şeffaflık Raporu(yeni bir sekmede açılır). Bu rapor, Google ürünlerinin sansürlendiği veya engellendiği bir ülke veya bölgede yaşayan hayal kırıklığına uğramış milyonlarca kullanıcının erişimi sürdürmek için yardıma ihtiyaç duyacağını açıkça ortaya koyuyor.

Burası bir VPN’in kullanışlı olduğu yerdir.

Bir VPN ile Google’ın engellemesini nasıl kaldırırsınız?

VPN’ler, devlet sansürünü, filtreleri, maskeleri ve güvenlik duvarlarını güvenle atlayabilmeniz için verilerinizi şifreli bir tünelde güvence altına alır. Bu işlem, gerçek IP adresinizi gizler ve sizi Google’a tam erişimi destekleyen bir konumdaki güvenli bir sunucuya bağlar:

  1. Bir VPN’e Kaydolun

  2. Uygulamayı istediğiniz cihaza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

  3. Uygulamayı açın ve Google’a erişimi kısıtlamayan bir konumdaki bir sunucuya bağlanın

  4. Google’ı dünyanın her yerinden kullanın

Çevrimiçi kısıtlamaları aşmak için en iyi VPN’lerin çoğu ücretsiz değildir, ancak genellikle para iade garantisi sunarlar.

Google’ın engellemesini ücretsiz olarak kaldırabilir misiniz?

Önde gelen servislerin sunduğu para iade garantilerinden yararlanarak ücretsiz olarak Google engelini kaldırabilirsiniz.

ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) Google’ın engellemesini kaldırmak için en iyi VPN’dir ve abonelikler cömert bir para iade garantisi ile gelir. Bu yüksek hızlı hizmet, sezgisel bir uygulama ve arayüz, güçlü şifreleme düzeyleri ve aynı anda beş adede kadar bağlantı sunar. ExpressVPN ayrıca sağlam bir gizlilik politikasına sahiptir, bu nedenle verileriniz her zaman korunur. Bu, özellikle hükümet sansürünü aşmaya çalışıyorsanız önemlidir.

Bir yıllık abonelik ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) 81,38 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu indirimli plana ayrıca bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedekleme ve 30 günlük para iade garantisi dahildir. Para iade garantisiyle, sınırsız erişime sahip bir konuma döndüğünüzde Google’ın engellemesini kaldırabilir ve ardından yatırımınızı geri kazanabilirsiniz.

ExpressVPN ile Google’ın engellemesini ücretsiz olarak kaldırın.

Teknory