Yellow Brick Games İlk Projesini Tanıtıyor

2020 yılında bağımsız stüdyo Yellow Brick Games, Dragon Age, Assassins’ Creed ve Mass Effect gibi üçlü A serilerinde deneyime sahip sektörün duayenlerinden oluşan bir koleksiyon tarafından kuruldu. İlk projesi üzerinde sessizce çalıştıktan sonra ekip, neler hazırladığını dünyaya göstermeye hazır. Stüdyo, henüz ismi belli olmayan ilk oyununun kısa bir tanıtımını yayınladı. Bir basın bülteni, bu gizemli […]

Yellow Brick Games İlk Projesini Tanıtıyor

2020 yılında bağımsız stüdyo Yellow Brick Games, Dragon Age, Assassins’ Creed ve Mass Effect gibi üçlü A serilerinde deneyime sahip sektörün duayenlerinden oluşan bir koleksiyon tarafından kuruldu. İlk projesi üzerinde sessizce çalıştıktan sonra ekip, neler hazırladığını dünyaya göstermeye hazır.

Stüdyo, henüz ismi belli olmayan ilk oyununun kısa bir tanıtımını yayınladı. Bir basın bülteni, bu gizemli projenin 2025’te yayınlanmasını hedefleyen fantastik bir aksiyon-macera oyunu olduğunu belirtiyor. 2 Nisan’a kadar daha fazlasını öğrenemeyeceğiz. IGN oyunu IGN First olarak tanıtacak.

Stüdyo ayrıca aşağıdaki galeride görebileceğiniz iki adet konsept çizimi de içeriyordu.

Yellow Brick Games, Thomas Giroux (kurucu ortak/CEO), Jeff Skalski (kurucu ortak/COO), Frédéric St-Laurent B (oyun direktörü) ve Mike Laidlaw (kreatif direktör) tarafından kuruldu. Ekibin hem Montreal hem de Quebec City’de ofisleri var ve şu anda 68 çalışandan oluşuyor. Stüdyo, çalışanların sağlığının öncelikli olduğu “önce insan” çalışma kültürünü teşvik etmek ve aynı zamanda çalışanların ihtiyaçlarına göre öne çıkan başlıklar geliştirmeye odaklanmak için kuruldu. İnternet sitesi“oyuncu yaratıcılığının parlayabileceği derin etkileşimli alanlar.”

“Bu heyecan verici haberi topluluğumuzla paylaşmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Kişisel yayıncılık, özellikle mevcut çalkantılı endüstri ortamında bir inanç sıçramasıdır, ancak aynı zamanda kaderimizi kendi ellerimize alıp oyunculara ve oyunculara doğrudan ulaşmak için de bir fırsattır. Bu sürüm sırasında daha geniş oyun topluluğu.” Mike Laidlaw bir basın açıklamasında şöyle diyor: “Ekibimiz yıllardır sıkı bir şekilde çalışıyor ve ilk projemizi dünyaya sergilemek için sabırsızlanıyoruz. Bu bizim için çok büyük bir dönüm noktası ve bunu şirket için uzun ve ödüllendirici bir yolculuk olacağını umduğumuz, kendi yolumuzu çizeceğimiz ve yeteneklerimizi ve ürünlerimizi tuğla tuğla büyüteceğimiz yolculuğun ilk adımı olarak görüyoruz.”

Teknory