Yeni AirPod’lara mı ihtiyacınız var? Bu Prime Day fırsatları size %31’e varan tasarruf sağlayacak

Amazon Prime Day, kulaklıklardan tasarruf etmek için yılın en iyi zamanlarından biridir ve mevcut fırsat sıkıntısı yoktur. Bose, Sony, Samsung ve daha fazlası gibi markaların hepsi bugün ürünlerinin fiyatlarının düştüğünü görüyor. Ancak Apple sizin hızınızdan daha hızlıysa, bu Apple AirPods fırsatlarına göz atmak isteyebilirsiniz. Bu indirimlerden yararlanmak için Amazon Prime’a üye olmayı unutmayın; ilk 30 […]

Amazon Prime Day, kulaklıklardan tasarruf etmek için yılın en iyi zamanlarından biridir ve mevcut fırsat sıkıntısı yoktur. Bose, Sony, Samsung ve daha fazlası gibi markaların hepsi bugün ürünlerinin fiyatlarının düştüğünü görüyor. Ancak Apple sizin hızınızdan daha hızlıysa, bu Apple AirPods fırsatlarına göz atmak isteyebilirsiniz. Bu indirimlerden yararlanmak için Amazon Prime’a üye olmayı unutmayın; ilk 30 gün ücretsizdir.

Elmalar ikinci nesil AirPod’lar genellikle 129 $’a satılır, ancak şu anda% 31 indirimlidir. Bu anlaşma 40 doları düşürür ve toplamı daha uygun fiyatlı 89 dolara getirir. iken üçüncü nesil AirPod’lar – hattaki en son sürüm – 169 dolardan 149 dolara düştü. İndirim sadece bir günlüğüne olduğundan, onları hızlı bir şekilde aldığınızdan emin olun.

Hem ikinci nesil hem de üçüncü nesil AirPod’lar, Apple’ın H1 çipiyle birlikte gelir. Bununla birlikte, üçüncü nesil kulaklıklar yaklaşık iki saat daha fazla pil ömrü, daha gelişmiş yazılım, bas refleks bağlantı noktaları ve bir IPX4 derecesi sunar. kardeş sitemiz, Ses Adamlarıyaptı karşılaştırmak Bu cihazların nasıl farklılaştığına dair ayrıntılara girmek istiyorsanız, bu iki kulaklık çiftinden birini seçin.

Yeni AirPod’lara mı ihtiyacınız var? Bu Prime Day fırsatları size %31’e varan tasarruf sağlayacak

Teknory