Yeni Pixel Fold sızıntıları, geniş bir kıvrımlı boi gösteriyor

TL;DR Güvenilir bir kaynak, Pixel Fold görüntülerini ve 360 ​​derecelik bir videoyu sızdırdı. Kaynak ayrıca, katlanabilirin daha önce söylentiden daha büyük olduğunu öne süren görünen boyutları da açıkladı. Google Pixel Fold bir süredir üzerinde çalışılıyor, ancak cihaza ilk görünür bakışımızı geçen ay resmi olmayan görüntüler aracılığıyla aldık. Şimdi, güvenilir bir sızıntıcı 360 derecelik bir video […]

Yeni Pixel Fold sızıntıları, geniş bir kıvrımlı boi gösteriyor

TL;DR

  • Güvenilir bir kaynak, Pixel Fold görüntülerini ve 360 ​​derecelik bir videoyu sızdırdı.
  • Kaynak ayrıca, katlanabilirin daha önce söylentiden daha büyük olduğunu öne süren görünen boyutları da açıkladı.

Google Pixel Fold bir süredir üzerinde çalışılıyor, ancak cihaza ilk görünür bakışımızı geçen ay resmi olmayan görüntüler aracılığıyla aldık. Şimdi, güvenilir bir sızıntıcı 360 derecelik bir video ve daha fazla render yayınladı.

Steve’OnLeaksİnhibitörler ve Nasıl Çözebilirim? 3D CAD tasarımlarına dayalı olarak cihazın görüntülerini yayınladı. Ayrıca Pixel Fold’u her açıdan gösteren 360 derecelik bir video da alıyoruz. Sayfanın üst kısmında ve aşağıdaki renderlerde kontrol edin.

Video ve görseller, YouTuber tarafından paylaşılan daha önceki görsellerle uyumlu görünüyor. Jon Prosser geçen ay. Bu, özellikle ince bir form faktörü, Pixel 7 Pro’yu anımsatan bir kamera çubuğuna sahip üçlü bir arka kamera sistemi ve 5,79 inç akıllı telefon ekranı için ortaya monte edilmiş bir delik anlamına gelir.

Katlanır ekrana geçin ve burada bir selfie kamera ile tamamlanan bazı çerçeveleri görebiliriz. Yine de, Pixel 4’ün 3D yüz kilidi açma teknolojisinin geri dönmesini umuyorsanız, burada herhangi bir yüz tanıma sensörünün izi yok. Her halükarda, katlanır ekranın 7.69 inç çapında olduğu söyleniyor.

Hemmerstoffer ve outlet ayrıca 158,7 x 139,7 x 5,7 mm ölçülerinde olduğunu iddia ederek boyutları yayınladı. Kamera çıkıntısı, kalınlığı 8,3 mm’ye getiriyor. Cihazın inceliğinin katlandığında 11.4mm, kamera çubuğunu hesaba kattığınızda ise 14mm olacağını tahmin ediyoruz. Peki bu, diğer katlanabilirlerle nasıl karşılaştırılır? Aşağıdaki bir görselleştirmeye göz atın.

Hadlee Simons / Android Yetkilisi

Ekran görüntüsü

Boyutlar, Pixel Fold’un yükseklik açısından ortanca çocuk olurken aslında Galaxy Z Fold 4 ve Oppo Find N’den daha geniş olacağını gösteriyor. Karşılaştırıldığında, Z Katlama 4 155,1 x 130,1 x 6,3 mm, Oppo’nun katlanabilir boyutu ise 132,6 x 140,2 x 8 mm ölçülerindedir.


Yeni Pixel Fold sızıntıları, geniş bir kıvrımlı boi gösteriyor

Teknory