Yurt dışından Paramount Plus nasıl izlenir?

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN, Paramount+’nın engellemesini dünyanın herhangi bir yerinden güvenilir bir şekilde kaldırabilir. Bir yıllık abonelik ExpressVPN(Yeni bir sekmede açılır) 85,41 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Paramount+, bildik bir sorunu olan özellikle etkileyici bir akış platformudur: Aboneliğinize dünyanın her yerinden erişemezsiniz. ABD dışında, […]

Yurt dışından Paramount Plus nasıl izlenir?

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN, Paramount+’nın engellemesini dünyanın herhangi bir yerinden güvenilir bir şekilde kaldırabilir. Bir yıllık abonelik ExpressVPN(Yeni bir sekmede açılır) 85,41 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor.


Paramount+, bildik bir sorunu olan özellikle etkileyici bir akış platformudur: Aboneliğinize dünyanın her yerinden erişemezsiniz. ABD dışında, Paramount+ yalnızca Avustralya, Kanada, Latin Amerika, Almanya, İtalya, İskandinavlar, Birleşik Krallık ve İrlanda’da mevcuttur.

Platformu desteklemeyen bir konumdan Paramount+’a bağlanmaya çalışıyorsanız, bir VPN kullanmanız gerekir.

Bu siber güvenlik hizmetleri, gerçek IP adresinizi gizleyebilir ve sizi onaylı bir konumdaki güvenli bir sunucuya bağlayabilir, yani dünyanın her yerinden en sevdiğiniz Paramount+ programlarını izleyebilirsiniz. Akış dostu bir VPN’e kaydolmanız, tercih ettiğiniz işletim sistemi için uygulamayı indirmeniz ve ardından Paramount+’yı destekleyen bir konumdaki güvenli bir sunucuya bağlanmanız yeterlidir. Bu kadar kolay.

Bu işi güvenilir bir şekilde yapabilen birkaç VPN var, ancak ExpressVPN(Yeni bir sekmede açılır) yenmek zordur. Aboneler, akış için yüksek bağlantı hızları, beş adede kadar çoklu oturum açma, sezgisel bir uygulama, güçlü şifreleme seviyeleri ve geniş ve çeşitli sunucu ağına erişim elde eder. Ayrıca sınırlı bir süre için satışta.

Bir yıllık abonelik ExpressVPN(Yeni bir sekmede açılır) 85,41 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu indirimli plana ayrıca bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedekleme ve 30 günlük para iade garantisi dahildir. Hizmeti beğenmezseniz paranızı geri alabilirsiniz, ancak iş o noktaya gelirse şaşırırız.

Paramount+ için en iyi VPN’de %49 tasarruf edin.

Teknory