Z Flip 5 henüz piyasaya çıkmadı, ancak CoverScreen OS’yi zaten destekliyor

Ryan Haines / Android Otoritesi TL;DR Popüler CoverScreen OS uygulaması artık Galaxy Z Flip 5’i destekliyor. Bu destek, telefonun yalnızca 11 Ağustos’ta piyasaya sürülmesine rağmen geliyor. Samsung’un kendi indirilebilir aracı sayesinde muhtemelen bu uygulamaya ihtiyacınız olmayacak. Samsung geçen hafta Galaxy Z Flip 5’i duyurdu ve insanlar bir cihaza yalnızca 11 Ağustos’tan itibaren sahip olabilecekler. Ancak […]

Z Flip 5 henüz piyasaya çıkmadı, ancak CoverScreen OS’yi zaten destekliyor

Ryan Haines / Android Otoritesi

TL;DR

  • Popüler CoverScreen OS uygulaması artık Galaxy Z Flip 5’i destekliyor.
  • Bu destek, telefonun yalnızca 11 Ağustos’ta piyasaya sürülmesine rağmen geliyor.
  • Samsung’un kendi indirilebilir aracı sayesinde muhtemelen bu uygulamaya ihtiyacınız olmayacak.

Samsung geçen hafta Galaxy Z Flip 5’i duyurdu ve insanlar bir cihaza yalnızca 11 Ağustos’tan itibaren sahip olabilecekler. Ancak bu, popüler CoverScreen OS uygulamasının geliştiricisinin bu uygulamayı yeni flip telefona getirmesini engellemedi. .

CoverScreen OS uygulamasının geliştiricisi Twitter’da onaylandı cihazla bir Samsung mağazasında “kelimenin tam anlamıyla günler” geçirdikten sonra uygulamayı Galaxy Z Flip 5’e getirdiklerini.

CoverScreen OS, kullanıcıların herhangi bir uygulamayı veya widget’ı kapaklı telefonlarının kapak ekranında çalışmaya zorlamalarına olanak tanır. Galaxy Z Flip 4 ve OPPO Find N2 Flip gibi cihazlarda uygulama çalıştırmak isteyenler için vazgeçilmez (biraz cilalanmamış olsa da) bir araç oldu. Bu telefonlardaki kapak ekranları, yalnızca temel widget’lara ve işlevlere izin vererek, uygulamaları gerçekten kullanmak için sizi katlanır ekranı kullanmaya zorlar.

Bununla birlikte, Galaxy Z Flip 5’in, uygulamaları kapak ekranında çalışmaya zorlayabilmeniz için bir İyi Kilit modülü sunduğunu belirtmekte fayda var. Bu, ilk etapta bu üçüncü taraf uygulamasına ihtiyacınız olmayabileceği anlamına gelir. Ayrıca, Z Flip 5’in ikincil ekranında çalışmayı inatla reddeden belirli uygulamalar ve widget’lar varsa yine de kullanışlı olabilir.


Z Flip 5 henüz piyasaya çıkmadı, ancak CoverScreen OS’yi zaten destekliyor

Teknory