‘Zelda’ Hayranları Red Alert’te Aydınlatma Filmi Söylentileri Ortaya Çıkınca

Nintendo ile görüntü film uyarlaması olacağı spekülasyonlarının ardından heyecan dorukta. Zelda efsanesi Universal’in yeşil ışık yakabileceği iddiası sosyal medyada yayılmaya başladı. Söylentiler, filmin başarısı nedeniyle bu filmin daha yüksek bir bütçe alabileceğini öne sürdü. Süper Mario Kardeşler Filmi. Hayranların bu Nintendo oyununu beyaz perdede görmekten neden heyecan duydukları bir sır değil. Zelda Efsanesi: Krallığın Gözyaşları […]

‘Zelda’ Hayranları Red Alert’te Aydınlatma Filmi Söylentileri Ortaya Çıkınca

Nintendo ile görüntü

film uyarlaması olacağı spekülasyonlarının ardından heyecan dorukta. Zelda efsanesi Universal’in yeşil ışık yakabileceği iddiası sosyal medyada yayılmaya başladı. Söylentiler, filmin başarısı nedeniyle bu filmin daha yüksek bir bütçe alabileceğini öne sürdü. Süper Mario Kardeşler Filmi.

Hayranların bu Nintendo oyununu beyaz perdede görmekten neden heyecan duydukları bir sır değil. Zelda Efsanesi: Krallığın Gözyaşları sadece haftalar önce serbest bırakıldı. Hayranlar, yapımcı Eiji Aonuma’nın olmasını umuyordu. Zelda efsanesi oyunlar, tıpkı Shigeru Miyamoto’nun dahil olduğu gibi projeyi denetleyecekti. Süper Mario Kardeşler Filmi.

Ne yazık ki, Illumination’ın bu film uyarlaması üzerinde çalışmasına herkes sıcak bakmıyor ve stüdyonun bu rol yapma oyununa hak ettiği film uyarlamasını vermek için “en az nitelikli” olduğunu iddia ediyor.

Ne olursa olsun, hayranlar umutlu olmaya devam ediyor Zelda efsanesi gerçekten hak ettiği film uyarlamasını alacak. Ve önceki Nintendo uyarlamalarının başarısı göz önüne alındığında, örneğin Süper Mario Bros. film Ve Dedektif Pikachubu oyun filminin emin ellerde olduğunu varsaymak muhtemelen güvenlidir, özellikle de Nintendo üretim sırasında bir kez daha uygulamalı olacaksa.

Şu anda bunların hepsi spekülasyon ve ne Nintendo ne de Universal herhangi bir resmi duyuru yapmadı. Shigeru Miyamoto’nun Nisan ayında basına yakın zamanda yeni film duyuruları beklememelerini söylediğini unutmayalım. Bu filme yeşil ışık yakılırsa ve ön prodüksiyona girerse, Chris Pratt’ın Link’i oynaması için kadroya alınmadığına şüphe yok.

Yazar hakkında

avatarı

Erielle Sudario

Erielle Sudario, We Got This Covered’in Dijital Yapımcısıdır. İş dışında ya bir “Zindanlar ve Ejderhalar” kampanyası yazıyor, video oyunları oynuyor ya da klavye yapıyor. Erielle, Western Sydney Üniversitesi’nden İletişim Lisans Derecesine (film ve gazetecilik alanında uzmanlaşmış) ve Avustralya film, Televizyon ve Radyo Okulu’ndan Radyo ve Podcasting alanında Yüksek Lisans Diplomasına sahiptir.

Teknory