Zelda Yapımcısı, Tears of The Kingdom İçin DLC Olmayacağını Söyledi

Harika incelemeler arasında – okuyabilirsiniz oyun Bilgilendiricisi tam burada – ve Nintendo’nun rekor kıran bir çeyrek geçirmesine yol açan mükemmel satışlar, The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom’ın Nintendo için bir başarı olduğuna şüphe yok. Bu başarıya rağmen Zelda yapımcısı Eiji Aonuma’nın oyun için herhangi bir DLC olmayacağını açıklamasıyla şirket bu Hyrule’dan vazgeçiyor gibi […]

Zelda Yapımcısı, Tears of The Kingdom İçin DLC Olmayacağını Söyledi

Harika incelemeler arasında – okuyabilirsiniz oyun Bilgilendiricisi tam burada – ve Nintendo’nun rekor kıran bir çeyrek geçirmesine yol açan mükemmel satışlar, The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom’ın Nintendo için bir başarı olduğuna şüphe yok. Bu başarıya rağmen Zelda yapımcısı Eiji Aonuma’nın oyun için herhangi bir DLC olmayacağını açıklamasıyla şirket bu Hyrule’dan vazgeçiyor gibi görünüyor.

Japon dergisine böyle söyledi Famitsu yeni bir röportajda, tercüme edildiği şekliyle Twitter’da Genki_JPN. Onun yorumlarına göre TOTK’un arkasındaki ekip de yeni bir Hyrule’da yeni bir Zelda oyununa geçiyor olabilir.

Aonuma, “Bu sefer ek içerik yayınlama planımız yok ancak bunun nedeni, o dünyada oyun yaratmak için elimizden gelen her şeyi yaptığımızı düşünmemizdir” dedi. FamitsuGenki’ye göre. “Bu sefer önceki oyunun devamını yapmaya karar vermemizin nedeni, Hyrule’da yeni oynama yollarını deneyimlemeye değer olacağını düşünmemizdi. Böyle nedenler ortaya çıkarsa aynı dünyaya dönebiliriz. İster devam filmi ister yeni bir çalışma olsun, tamamen yeni bir oynama şekli olacağını düşünüyorum, bu yüzden sabırsızlıkla bekleyeceğinizi umuyorum.”

TOTK Direktörü Hidemaro Fujibayashi anlattı FamitsuGenki’ye göre, “Bu kadar çok müşterinin Tears of the Kingdom’ı bu kadar uzun süredir ve derinlemesine oynadığı için çok minnettarız, bu nedenle bir sonraki oyunu daha da keyifli hale getirmek için elimizden geleni yapacağız”.

Aonuma, elbette bu Hyrule’a geri dönüş için kapıyı açık tutuyor – sonuçta bu Hyrule, Nintendo’ya çok para kazandırdı – ancak ekibin farklı bir şeye, belki de tamamen yeni bir oyun dalına geçmeyi planladığı oldukça açık görünüyor. Zelda serisi. Bunu yalnızca zaman gösterecek ve eğer TOTK’un gelişmesinde bir sakınca varsa, daha fazlasını öğrenmemiz yıllar alabilir.

Bu arada oku oyun Bilgilendiricisi The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom incelemesine göz atın ve ardından bu yıl gelecek Zelda ve Ganondorf Amiibo figürlerine göz atın. Bundan sonra, TOTK’un 152 tapınağının tamamını tamamladığınızda ne elde edeceğinizi okuyun ve ardından her Zelda oyununa ilişkin sıralamamıza göz atın. Her Ganon sıralamamıza da göz atmayı unutmayın.


Bir sonraki Zelda oyunundan ne istiyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory