Activision, Call Of Duty: Modern Warfare III Gelecek Hafta Açıklanacak

Activision, önümüzdeki hafta Call of Duty: Modern Warfare ile ilgili bir açıklama yapıyor. Aşağıda görebileceğiniz bu neşeli alay, 2022’nin Call of Duty Modern Warfare II olmasına rağmen, bir sonraki Call of Duty’nin başka bir Modern Warfare olduğunu ima ediyor. Ancak, Call of Duty alanına dikkat ettiyseniz, bu yılki Call of Duty’nin Call of Duty: Modern […]

Activision, Call Of Duty: Modern Warfare III Gelecek Hafta Açıklanacak

Activision, önümüzdeki hafta Call of Duty: Modern Warfare ile ilgili bir açıklama yapıyor.

Aşağıda görebileceğiniz bu neşeli alay, 2022’nin Call of Duty Modern Warfare II olmasına rağmen, bir sonraki Call of Duty’nin başka bir Modern Warfare olduğunu ima ediyor. Ancak, Call of Duty alanına dikkat ettiyseniz, bu yılki Call of Duty’nin Call of Duty: Modern Warfare III olması şaşırtıcı değil. Özel Monster enerji içeceği ambalajı da dahil olmak üzere çeşitli şekillerde sızdırıldı (teşekkürler, CharlieIntel).

Gördüğünüz gibi, resmi Call of Duty Twitter hesabı, “Sanatsal yeteneklerimizi ve hatta daha fazlasını önümüzdeki hafta paylaşacağız” diyor ve bunun yanı sıra, resmi ifşasından önce sızan düzeltilmiş Modern Warfare III bilgileriyle sahte anahtar sanat dürtme eğlencesi. Bu, bir sonraki Call of Duty’nin oyun içinde “özel bir etkinlik” aracılığıyla duyurulacağını açıklayan yakın tarihli bir Modern Warfare II Sezon 5 blog yazısı ile uyumludur.

Blog gönderisinde “Call of Duty 2023’ün dünya çapındaki tanıtımını sınırlı süreli bir etkinlikte deneyimlemek için Call of Duty: Warzone’a girin” yazıyor. “Konni güçlerini alt etmek ve çok geç olmadan kimyasal silah tehdidini güvence altına almak için Shadow Company saflarına katılın. Yaklaşan tanıtım hakkında daha fazla bilgi için Call of Duty kanallarını takip etmeye devam edin.”

Ne zaman ve nasıl olduğu belirsizliğini korusa da, önümüzdeki hafta açıklanacak gibi görünüyor. İlginç bir şekilde, bu yıl çıkacak yeni bir Call of Duty’nin ortaya çıkışı, geçen yılın başlarında Call of Duty’nin 2023’ü atlayacağını belirten raporlarla çelişiyor.

Bu arada Lara Croft, Nicki Minaj, Snoop Dogg ve 21 Savage’ın Modern Warfare II ve Warzone’a nasıl geldiğini okuyun ve ardından okuyun oyun Bilgilendiricisi Call of Duty: Modern Warfare II incelemesi. Sony’nin bundan sonra Call of Duty’yi PlayStation’da tutmak için Microsoft ile nasıl 10 yıllık bir anlaşma imzaladığıyla ilgili bu hikayeye göz atın.


Call of Duty: Modern Warfare III için heyecanlı mısınız? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow