Mini, EV’sini Hedeflemek İçin Tuhaf Bir Etkileşimli Yapay Zeka Aracı Kullanıyor

Mini deneyimi, sizi küçük araçlardan birini satın alma zamanının geldiğine ikna etmek için kendi sesinizin çarpık bir versiyonunu kullanır. Başlangıçta, başınızı küçük bir kutu ile hizalamadan önce, cihazınızın kamerasını ve mikrofonunu açmanız istenir. Daha sonra size okumanız için bir diyalog satırı verilir. Tüm bunları yapmak, programa sizin dijital bir versiyonunuzu oluşturmak için ihtiyaç duyduğu bilgileri […]

Mini, EV’sini Hedeflemek İçin Tuhaf Bir Etkileşimli Yapay Zeka Aracı Kullanıyor

Mini deneyimi, sizi küçük araçlardan birini satın alma zamanının geldiğine ikna etmek için kendi sesinizin çarpık bir versiyonunu kullanır. Başlangıçta, başınızı küçük bir kutu ile hizalamadan önce, cihazınızın kamerasını ve mikrofonunu açmanız istenir. Daha sonra size okumanız için bir diyalog satırı verilir. Tüm bunları yapmak, programa sizin dijital bir versiyonunuzu oluşturmak için ihtiyaç duyduğu bilgileri verir. Bu dijital versiyon size benzeyecek ve daha derin bir sesle de olsa biraz size benzeyecek. Mini, “kafanızdaki ses” titreşimlerini gerçekten yeniden yaratmak için her şeyi biraz daha derinleştirdiğini söylüyor. AI hem görünüşünüzü hem de sesinizi klonlarken, anılarınızı veya kişiliğinizin herhangi bir yönünü almadığını belirtmekte fayda var. Bunun yerine, her biri size eğlenceli küçük bir arabada zar atmanız için bir neden veren yaklaşık 21 çizgiye sahiptir.

İşler yoğunlaşırsa, oluşturma işlemi biraz zaman alacaktır. Oyalanmak için zamanınız yoksa, sonunda bir seçenek belirir ve kullanıcıların yalnızca bir e-posta adresi bırakmasına ve işlem bittiğinde kendilerine yapay zeka tarafından oluşturulmuş bir video gönderilmesine olanak tanır. Bu, sohbet sırasında göreceğiniz ve sonunda indirebileceğiniz videonun aynısıdır. Mini’deki insanlar, sosyal medyada kolayca paylaşılabilmesi için onu biçimlendirdi, böylece arkadaşlarınıza bu tuhaf küçük reklam konseptini gösterebilirsiniz. Ayrıca, sosyal medyada arkadaşlarınızla paylaşmak istiyorsanız, bugünlerde birçok seçeneğiniz var.

Teknory