Atari Berzerk: Recharged’ın Kasım Çıkış Tarihi Geliyor

Bu yılın başlarında Atari, Berzerk’i, devam oyunu Frenzy’yi ve diğer 10 klasik atari oyununu satın aldığını duyurdu. Ardından bu ayın başlarında Atari, 1980’lerdeki orijinal arcade oyunundan bu yana ilk Berzerk oyunu olan Berzerk: Recharged’ı duyurdu. Şirket o dönemde oyunun PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC’ye geleceğini söylemişti ve artık […]

Atari Berzerk: Recharged’ın Kasım Çıkış Tarihi Geliyor

Bu yılın başlarında Atari, Berzerk’i, devam oyunu Frenzy’yi ve diğer 10 klasik atari oyununu satın aldığını duyurdu. Ardından bu ayın başlarında Atari, 1980’lerdeki orijinal arcade oyunundan bu yana ilk Berzerk oyunu olan Berzerk: Recharged’ı duyurdu. Şirket o dönemde oyunun PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC’ye geleceğini söylemişti ve artık tam olarak ne zaman geleceğini biliyoruz: 9 Kasım.

Atari’nin basın bülteninde şu ifadeler yer alıyor: “9 Kasım’da, Evil Otto sizi yeniden tasarlanan Berzerk: Recharged’da bir kez daha çılgın kaos labirentine davet ediyor.” “Atari’nin beğenilen Recharged serisinin en son oyunu olan Berzerk: Recharged, kötülüğün sırıtan vücut bulmuş hali daha da yaklaşırken, Otto’nun robotik tehdit sürüleriyle yüzleşirken neredeyse merhamet için yalvarmanızı sağlayacak.”

Bu çıkış tarihi haberlerinin yanı sıra Atari, aşağıdan göz atabileceğiniz bazı ek Berzerk: Recharged ekran görüntüleri de yayınladı:

Ne bekleyeceğinizle ilgili ayrıntılar da dahil olmak üzere oyun hakkında daha fazla bilgi için şunu okuyun: oyun Bilgilendiricisi önceki Berzerk: Burada yeniden doldurulan haberler var.


Hiç Berzerk’i oynadın mı? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory