Coşkulu Bir Uyarlamanın Arkasındaki Beyinler Tepkilere Yöneliyor

Fotoğraf: Nancy Rivera/Bauer-Griffin/GC Images Biri diğerinin düşüşünden doğrudan sorumlu tutulsa da, sosyal medya genellikle eski moda bir ciltsiz roman için büyük ölçüde faydalı olabilir, Colleen Hoover bunu öğrendiğinde keşfetti. Bizimle Biter viral bir sansasyon haline geldi. Lilly adında bir kadının üniversiteden sonra hayata başladığını ve tüm hayatını alt üst eden bir dizi kıvrımlı ve dönüşlü […]

Coşkulu Bir Uyarlamanın Arkasındaki Beyinler Tepkilere Yöneliyor

Fotoğraf: Nancy Rivera/Bauer-Griffin/GC Images

Biri diğerinin düşüşünden doğrudan sorumlu tutulsa da, sosyal medya genellikle eski moda bir ciltsiz roman için büyük ölçüde faydalı olabilir, Colleen Hoover bunu öğrendiğinde keşfetti. Bizimle Biter viral bir sansasyon haline geldi.

Lilly adında bir kadının üniversiteden sonra hayata başladığını ve tüm hayatını alt üst eden bir dizi kıvrımlı ve dönüşlü olayın içine dalmadan önce bu kitap, TikTok’ta bir milyardan fazla etiket topladı ve giriş yaptı. New York Times en çok satanlar listesi 20’den fazla dile çevrilerek bir milyondan fazla kopya satma yolunda.

Söylemeye gerek yok, kaçınılmaz film uyarlaması duyurulduğunda beklentiler tavan yaptı, ancak canlı aksiyon versiyonu Bizimle Biter Blake Lively’yi başrolde oynadığı için kaynak materyalin hayranları tarafından eleştirildi, aktris basılı sayfadaki muadilinden yaklaşık on yaş büyüktü.

Ile konuşmak Bugün Yakın tarihli bir kitap şarkısında Hoover, tartışmaları doğrudan ele aldı ve kendi çalışmaları hakkında konuşurken herhangi bir yaratıcı için şaşırtıcı bir olay dönüşünde, ellerini kaldırdı ve suçu üstlendi.

“Yazdığım zamanlar Bizimle Biter, yeni yetişkin (tür) çok popülerdi. Üniversite çağındaki karakterleri yazıyordun. Bunun için sözleşmeliydim. Lily’yi çok genç yaptım. Beyin cerrahlarının 50 yıldır okula gitmediğini artık bilmiyordum. 20 yaşında bir beyin cerrahı yok. Bu filmi yapmaya başladığımda, onları yaşlandırmalıyız çünkü batırdım. Yani bu benim hatam.”

Dürüst olmak gerekirse küçük bir sorun, ancak devam eden yazar grevi nedeniyle yapım şu anda beklemede olduğundan, Bizimle Biter nihai ürün hakkında yargıya varmak.

Yazar hakkında

avatarı

Scott Campbell

Haberler, incelemeler, röportajlar. Keanu Reeves’i yorumlamak için; Kelimeler. Bir sürü kelime.

Teknory