Disney Kanalları Netflix, Fantastik Flop’ları Akış Uçurumuna Aktararak

Disney aracılığıyla Herkes süper kahraman balonunun patlamaya hazırlanması hakkında o kadar uzun süre konuştu ki kimse akışta neler olup bittiğine dikkat etmiyor gibiydi, ama Disney artı hem şirketin kendi platformunda hem de Hulu’da yayınlanan içerikleri acımasızca tasfiye ederek söz konusu sohbetin üzerindeki örümcek ağlarını silkeledi. Mouse House, içerik kitaplığından 50’den fazla filmi ve TV şovunu […]

Disney Kanalları Netflix, Fantastik Flop’ları Akış Uçurumuna Aktararak

Disney aracılığıyla

Herkes süper kahraman balonunun patlamaya hazırlanması hakkında o kadar uzun süre konuştu ki kimse akışta neler olup bittiğine dikkat etmiyor gibiydi, ama Disney artı hem şirketin kendi platformunda hem de Hulu’da yayınlanan içerikleri acımasızca tasfiye ederek söz konusu sohbetin üzerindeki örümcek ağlarını silkeledi.

Mouse House, içerik kitaplığından 50’den fazla filmi ve TV şovunu gözünü bile kırpmadan mutlu bir şekilde silebildiğinde, talep üzerine dünyada ne kadar paranın gereksiz yere boşa harcandığı hakkında çok şey söylüyor, Netflix’in yaygın yüksek iptalini boşverin. -profil orijinalleri, HBO Max’in milyarlarca bütçeyi kısma ihtiyacı ve CW, serinin en büyük şovlarının yayın haklarına sahip olmadığı için Arrowverse’i sonsuza dek öldürmekle tehdit ediyor.

Prenses
Hulu aracılığıyla

Oyuncu seçimi yaparak zaten bir kargaşaya neden olmuş olmak Söğüt uçuruma doğru, Disney daha da fazla başlığın kaldırılmak üzere ayarlandığını ve Netflix başucu kitabından birden fazla sayfanın çıkarıldığını onayladıktan sonra iki kat daha kısa sürede tekrar iş başında. Gelen en dikkate değer kalkışlardan ikisi, R dereceli peri masalı Prenses – şimdiden bir kült klasiği olma tehdidi altında olan – ve 125 milyon dolarlık edebi uyarlama Artemis Tavuğu.

İkincisi, Akademi Ödüllü Kenneth Branagh tarafından yönetildi ve ekibi arasında Judi Dench ve Colin Farrell gibi saygın isimlerle övündü, ama aynı zamanda sinemalardan çekildiğini kimsenin hatırlamadığı en kötü gişe rekorları kıran filmlerden biri ve yüzde sekiz Rotten Tomatoes puanı aldı. , ve izlenme sayıları açısından bir sıçrama bile yapmadı.

O halde tam olarak gözden kaçmayacak, ancak Disney piyasaya sürüldükten üç yıl sonra dokuz haneli bir yatırımı tuvalete atmaktan mutluysa, bundan sonra ne olabilir?

Yazar hakkında

avatarı

Scott Campbell

Haberler, incelemeler, röportajlar. Keanu Reeves’i yorumlamak için; Kelimeler. Bir sürü kelime.

Teknory