En iyi hoparlör fırsatı: JBL Partybox Encore Essential hoparlörünü 179 $ karşılığında alın

120,95 $ TASARRUF EDİN: JBL Partybox Encore Essential hoparlörü, 1 Aralık itibarıyla Amazon’da 299,95 $’a kıyasla 179 $’a satılıyor. Bu %40’lık bir indirim ve bu hoparlörde gördüğümüz en düşük fiyat. Evet, Aralık ayındayız ve ev sahipliği yaptığınız veya taşınabilir bir hoparlörle katıldığınız tatil partilerine neşe ve müzik getiren kişi olmak için hâlâ zamanınız var. Bugün […]

En iyi hoparlör fırsatı: JBL Partybox Encore Essential hoparlörünü 179 $ karşılığında alın

120,95 $ TASARRUF EDİN: JBL Partybox Encore Essential hoparlörü, 1 Aralık itibarıyla Amazon’da 299,95 $’a kıyasla 179 $’a satılıyor. Bu %40’lık bir indirim ve bu hoparlörde gördüğümüz en düşük fiyat.


Evet, Aralık ayındayız ve ev sahipliği yaptığınız veya taşınabilir bir hoparlörle katıldığınız tatil partilerine neşe ve müzik getiren kişi olmak için hâlâ zamanınız var. Bugün gelişen bir JBL hoparlöründe Amazon’dan pek çok şey alacağınız için şanslısınız.

1 Aralık itibarıyla JBL Partybox Encore Essential hoparlörünü 179 dolara satın alabilirsiniz. Bu, normal fiyatı olan 299,95 $’dan 120,95 $ veya yüzde 40’lık bir indirim demektir. Aynı zamanda gördüğümüz en düşük fiyat bu özel modelde.

AYRICA BAKINIZ:

Her tür parti için en iyi taşınabilir Bluetooth hoparlörler

Bu bas ağırlıklı taşınabilir hoparlör, güçlü, küçük bir güç merkezidir. Gittiğiniz her yerde parlak, net ses sunarak altı saate kadar dayanabilir. Aynı zamanda IPX4 su geçirmez korumasıyla su sıçramasına karşı dayanıklıdır, bu nedenle birisi bir kase punç dökse veya yağmur yağmaya başlasa bile endişelenmenize gerek kalmayacaktır. Ayrıca, biraz ambiyans yaratmanın eğlenceli bir yolu ile donatılmış olarak gelir: müziğinizle senkronize edebileceğiniz (veya isterseniz kapatabileceğiniz) yanıp sönen efektli bir halka ışık.

İki hoparlörü kablosuz olarak eşleştirin ve daha büyük, daha iyi ses elde edin. Bu fiyata, birkaç hoparlör satın alabilir ve en sevdiğiniz tatil müziğinin ya da partinin tüm evde devam etmesini sağlayan her şeyin keyfini çıkarabilirsiniz. Neşeyi yaymanın kolay ve uygun fiyatlı bir yolunu arıyorsanız, bu olabilir.

Teknory