En iyi iPad fırsatı: 269,99 ABD dolarına 2021 iPad kazanın

El teknolojisi her zaman harika bir hediye seçeneğidir. İşte 25 Kasım itibarıyla sunulan en iyi Black Friday iPad fırsatları: Kara Cuma alışverişi tüm hızıyla devam ediyor ve aralarında Amazon, En iyi satın alım, Hedefve Walmarttatil eğlencesine katılıyor. Anlaşmaları incelerken, iPad’lerin tüm zamanların en düşük seviyelerine ulaşmaya başladığını görüyoruz. Örneğin, Apple’ın 2021 10,2 inç iPad(yeni bir […]

En iyi iPad fırsatı: 269,99 ABD dolarına 2021 iPad kazanın

El teknolojisi her zaman harika bir hediye seçeneğidir. İşte 25 Kasım itibarıyla sunulan en iyi Black Friday iPad fırsatları:


Kara Cuma alışverişi tüm hızıyla devam ediyor ve aralarında Amazon, En iyi satın alım, Hedefve Walmarttatil eğlencesine katılıyor.

Anlaşmaları incelerken, iPad’lerin tüm zamanların en düşük seviyelerine ulaşmaya başladığını görüyoruz. Örneğin, Apple’ın 2021 10,2 inç iPad(yeni bir sekmede açılır) sadece 269,99 $’a satılıyor (bu indirimli fiyat, önceki yılların satışlarını açık ara geride bırakıyor).

AYRICA BAKINIZ:

En iyi Black Friday Apple fırsatları: MacBook’lar, AirPod’lar, iPad’ler ve daha fazlası

Ancak bahsetmeye değer tek anlaşma bu değil. İşte iPad Mini ve iPad Pro fırsatları da dahil olmak üzere Black Friday iPad fırsatlarıyla ilgili en iyi seçimlerimizden birkaçı.

En iyi seçimimiz

neden beğendik

10,9 inç retina ekran, A14 biyonik çip, 12MP geniş arka kamera ve 12MP ultra geniş yatay ön kamera ile, 2022 iPad (Kablosuz, 64 GB)(yeni bir sekmede açılır) gerçek anlaşma. Tüm gün şarj tutabilir ve hareket halindeyken oluşturabilmeniz için Apple Pencil (1. nesil) ve Magic Keyboard Folio ile uyumludur. Mavi, pembe, gümüş veya sarı arasında seçim yapın.

En iyi bütçe seçimi

neden beğendik

bu 2021 iPad (Kablosuz, 64 GB)(yeni bir sekmede açılır) 10,2 inç ekran (programları izlemek, e-postaları kontrol etmek veya çevrimiçi satışlarda gezinmek için ideal), 8 MP genişliğinde arka kamera, 12 MP ultra geniş ön kamera (selfie çekmek, arkadaşlarınızla ve ailenizle görüntülü sohbet etmek için mükemmel) ile donatılmıştır. veya yemeğinizin Instagram’a uygun fotoğraflarını çekmek) ve 64 GB depolama alanı. Daha ne? Bu iPad tek şarjla 10 saate kadar dayanabilir.

En iyi yenilenmiş iPad fırsatı

neden beğendik

Yenilenmiş teknoloji genellikle kötü bir şöhrete sahiptir, ancak elektroniğe ikinci bir hayat vermek paradan tasarruf etmenin ve çevreyi korumanın harika bir yoludur. En İyi Satın Almalar 2018 iPad (Kablosuz, 128 GB)(yeni bir sekmede açılır)örneğin, Geek Squad sertifikalıdır ve 9,7 inç retina ekrana ve 8 MP kameraya sahiptir – ve 140 $ indirimlidir. Bu iPad tüm gün şarj tutar ve sadece bir pound ağırlığındadır, bu da onu seyahat için mükemmel kılar.

Daha fazla iPad fırsatı

ipad mini

iPad Air

iPad Pro

Teknory